تائيد حضور بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در گیمزکام ۲۰۲۳

پخش نمایشی از گیم‌پلی این عنوان مورد انتظار

تائيد حضور بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در گیمزکام ۲۰۲۳ عرفان بدری ۰ ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
Call of Duty: Modern Warfare 3 در گیمزگام

جف کیلی (Geoff Keighley) مدتی پیش به طور رسمی از حضور بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در گیمزکام ۲۰۲۳ خبر داد. طبق گفته او، قرار است در شب افتتاحیه این مراسم تریلر گیم‌پلی جدیدترین نسخه Call of Duty نمایش داده شود.

چند روز شرکت اکتیویژن (Activision) برای اولین بار به صورت رسمی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 رونمایی کرد، یکی از بزرگترین عناوین سال جاری که قرار است تجربه‌ای بلندپروازانه و جدید را در تمام بخش‌های خود، چه بخش تکنفره و چه بخش چندنفره ارائه دهد. این اثر همچنان شامل یک بخش بازتعریف‌شده زامبی نیز می‌شود. به‌زودی قرار است تا جزئیات و نمایش‌های بیشتری از این بازی مورد انتظار تیراندازی اول شخص ارائه شود.

حالا به تازگی جف کیلی، تهیه‌کننده و مجری معروف، تائید کرده که بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در گیمزکام ۲۰۲۳ حضور خواهد داشت و نمایش جدیدی از گیم‌پلی آن در شب افتتاحیه این مراسم پخش خواهد شد. جدا از این، عناوین مورد انتظار و مهمی مثل Alan Wake 2، Assassin’s Creed Mirage، Black Myth: Wukong، Cyberpunk 2077: Phantom Liberty، Crimson Desert، Mortal Kombat 1، Sonic Superstars و Lords of the Fallen نیز در جریان مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ حضور خواهند داشت تا نمایش جدیدی را به طرفداران و بازیکنان ارائه دهند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آبان ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

این اثر که دنباله‌ای برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 خواهد بود، در ابتدا یک دی‌ال‌سی بزرگ پولی بود که در ادامه شرکت اکتیویژن تصمیم گرفت تا آن را به یک بازی کامل و جدا تبدیل کند. تائید شده که پس از خریداری کمپانی اکتیویژن توسط مایکروسافت (Microsoft) همچنان نسخه‌های آینده Call of Duty تا ۱۰ سال برای کنسول‌های پلی‌استیشن عرضه خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا