بتای Modern Warfare 3 ابتدا برای پلی استیشن عرضه می‌شود

قراردادی که به آخر خط می‌رسد

بتای Modern Warfare 3

شواهد امر گویای این موضوع است که نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 3 ابتدا برای پلی استیشن عرضه می‌شود.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی ارزش زیادی برای مجموعه کالاف دیوتی قائل است؛ به طوری که در طول سال‌های اخیر به واسطه قرارداد نوشته شده میان این شرکت و اکتیویژن بلیزارد، یک سری محتوای انحصاری به همراه نسخه اختصاصی بتا برای پلی استیشن عرضه شده است.

بر اساس اسنادها، ظاهرا امسال قرارداد سونی و اکتیویژن به آخر خط می‌رسد و در پی خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، این همکاری دیگر ادامه نخواهد داشت. با این حال، خبر خوب برای کاربران پلی استیشن این است که بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ در قرارداد مزبور ذکر شده و طبق معمول، اولویت با دارندگان پلی استیشن خواهد بود.

در همین راستا، ساعاتی پیش کانال پلی استیشن در شبکه یوتیوب به زبان عربی ویدیویی از مدرن وارفر ۳ به اشتراک گذاشت که بر اساس آن، بازیکن‌ها می‌توانند تا پنج روز زودتر از دیگر گیمرها به تجربه بتای بازی بپردازند. از طرفی، در این ویدیو اشاره شده که برای دسترسی به بتای اولیه بازی، ابتدا باید یکی از نسخه‌های آن را پیش خرید کنید. ناگفته نماند که این ویدیو چند دقیقه بعد از انتشار، حذف شد. 

بهتر است بدانید که مدتی پیش آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد، ادعا کرده بود که بازی جدید کالاف دیوتی در مجموع شامل دو نسخه بتا می‌شود که به ترتیب در روزهای ۶ اکتبر (۱۴ مهر) و ۱۲ اکتبر‌ (۲۰ مهر) به مدت چهار روز عرضه می‌شوند. این منبع نیز اشاره کرده بود که بتای اول در انحصار پلی استیشن بوده و بتای دوم در دسترس کاربران تمام پلتفرم‌ها قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Call of Duty Modern Warfare 3 در تاریخ دهم نوامبر سال جاری (۱۹ آبان) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی روانه بازار خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا