برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

پلیر Modern Warfare 3 بدون کشتن یک نفر به رتبه دهم پرستیژ رسید

در بازه زمانی نسبتا کوتاه

پلیر Modern Warfare 3 بدون کشتن یک نفر به رتبه دهم پرستیژ رسید ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
پلیر Modern Warfare 3

یک پلیر Modern Warfare 3 موفق شده در مدت زمان تجربه خود بدون کشتن حتی یک دشمن به رتبه دهم پرستیژ این بازی دست پیدا کند.

در عناوین قبلی مجموعه Call of Duty سیستم اعتبار یا پرستیژ (Prestige) به عنوان راهکاری برای نمایش پلیرهای اختصاصی آن به شمار می‌رفت. این سیتستم به منظور باز کردن سلاح‌ها و آیتم‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گرفت حال آن که نحوه کار این سیستم در بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 متفاوت شده است. هنگامی که بازی مورد بحث منتشر شد تنها تعداد پنج سطح از پرستیژ برای آنلاک کردن در دسترس قرار داشت اما به دنبال انتشار فصل‌های بعدی، سطح این سیستم آرام آرام به 13 افزایش پیدا کرد. هر سطح پرستیژ، یک آیکون منحصر به فرد در اختیار پلیرها به منظور به نمایش در آوردن پرفایل‌شان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد و آن‌ها را به عنوان پلیرهای اختصاصی MW3 نشان می‌دهد.

اکنون یک پلیر Modern Warfare 3 که یکی از کاربران وبسایت ردیت با نام کاربری Pilgore1 بوده، رویکرد متفاوتی برای سیستم پرستیژ این بازی اتخاذ کرده است. پس رسیدن به سطح دهم سیستم پرستیژ، این کاربر تصمیم گرفت تا آمار خود را در فضای آنلاین به اشتراک بگذارد که در نتیجه آن، مشخص شد نسبت کشتن به مردن این کاربر برابر صفر است. این موضوع به این معنی بوده که Pilgore1 در طول تجربه خود از این بازی اقدام به کشتن یک دشمن حتی به صورت تصادفی نیز نکرده است.

براساس توضیحات ارائه شده، این کاربر تنها روی حالت‌های بازی هدف محور Call of Duty: Modern Warfare 3 تمرکز داشته و فقط اقدام به انجام دادن اهداف خود در حالت‌هایی مانند Hardpoint و Domination نموده است. هم‌چنین ایشان توانسته بدون کشتن حتی یک نفر، UAVهای دشمن را نابود کند.

با نگاهی بیشتر به آمار ارائه شده متوجه می‌شویم که این کاربر مجموعا 75 ساعت به تجربه بازی مشغول بوده که زمان چندان زیادی نیز محسوب نمی‌شود و همین موضوع نیز دستاورد حاصل شده توسط Pilgore1 را درخشان‌تر از قبل جلوه می‌دهد. در حالی که گیمر مورد بحث اقدام به استفاده از هر گونه تیراندازی در میدان نبرد نکرده اما نسبت برد به باخت ایشان برابر عدد 3.91 بوده که عدد بسیار قابل توجهی محسوب می‌شود. این رویکرد سبب می‌شود که این پلیر میزان ایکس پی زیادی به دست آورد و همین امر موجب شده تا این کاربر بتواند در بازه زمانی نسبتا کوتاهی به چنین سطحی از سیستم پرستیژ برسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments