رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 نیازمند تغییراتی عمده است!

رابط کاربری مدرن وارفر ۲، بزرگ‌ترین نقص این بازی است!

رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 نیازمند تغییراتی عمده است! نیما خدارحمی ۰ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2

رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 آن چیزی نیست که کاربران دوست دارند! پس از انتشار نسخه بتای کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲، کاربران بیش از هر چیز دیگر از رابط کاربری این بازی گله مند بوده و آن را نیازمند تغییرات عمده می‌دانند!

انتشار نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 چیزهای بسیاری را مشخص کرد و از جمله آن‌ها می‌توان به تغییرات عمده رابط کاربری این بازی نسبت به نسخه پیشین یعنی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ اشاره داشت که البته با مشکلات بسیاری چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ فنی روبه رو بوده و سبب اعتراض کاربران شده است. سری بازی کالاف دیوتی از اولین نسخه تا به امروز تغییرات بسیاری در رابط کاربری به خود دیده و به نظر رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 باب میل اکثریت کاربران نیست!

در حالی که بسیاری از افراد گمان دارند رابط کاربری بازی چندان نقشی در جذب مخاطبین نداشته، باید اشاره کرد که کاملا بر خلاف نظر این افراد، رابط کاربری یکی از نکاتی بوده که خود آگاه یا نا خود آگاه بر کاربران تاثیر گذاشته و سبب جذب آن‌ها می‌شود. به عبارت دیگر خوش ساخت بودن رابط کاربری برای بسیاری از افراد به معنای خوش ساخت بودن تمام بازی است. طی روزهای اخیر کاربران بسیاری نسخه بتای بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ را تجربه کرده‌اند و در اتفاقی کاملا دور از انتظار بسیاری از آن‌ها رابط کاربری این بازی را یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف آن می‌دانند و باور دارند رابط کاربری این بازی فاصله بسیاری تا نسخه نهایی خود دارد.

نسخه سال جاری سری بازی کالاف دیوتی مانند نسخه پیشین خود یعنی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ بسیار مورد توجه بوده و از آنجایی که تغییراتی عمده در بخش گیم پلی این بازی اعمال شده، آن را تبدیل به یکی از مورد انتظاترین بازی‌های سال کرده است. کاربری در شبکه اجتماعی ردیت با نام tactikz4 باور دارد که رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 بسیار گیج کننده بوده و زمانی که به بخش نظرات مراجعه می‌کنید، متوجه می‌شوید که بسیاری از افراد با او هم نظر هستند و باور دارند رابط کاربری این بازی نیازمند تغییراتی عمده پیش از انتشار نسخه نهایی است.

برخی دیگر از افراد تلاش کردند بیشتر به جزئیات بپردازند. برای مثال شخصی با نام Skyflies در شبکه ردیت که او نیز منتقد رابط کاربری این بازی بوده باور دارد که چینش افقی رابط کاربری کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ بسیار بد بوده و باید رابط کاربری این بازی مانند نسخه‌های پیشین به شکل عمودی طراحی شود و شخصی دیگر با نام TheDudeWhoCommented پس از تایید گفته Skyflies افزود که او باور دارد که رابط کاربری این بازی مشابه بازی‌های موبایل طراحی شده است. لازم به ذکر است که بازی وارزون موبایل نیز به طور همزمان در دست توسعه بوده و این احتمال وجود دارد که تیم‌های توسعه دهنده مختلف در اکتیویژن از فرمولی یکسان برای دو بازی مختلف خود استفاده کرده باشند.

ما طی هفته‌های اخیر به طور مداوم شاهد نظرات مثبت کاربران و علاقه بسیار زیاد آن‌ها برای تجربه نسخه کامل این بازی و تجربه بخش‌هایی چون بخش Gunsmith 2.0 یا حالت سوم شخص بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ بوده‌ایم، با این حال پرداختن به مشکلات این بازی یک باید بوده که می‌تواند سبب بهبود این عنوان شود چون ما باور داریم رابط کاربری بد یک بازی می‌تواند در آینده دور سبب مشکلات بسیاری برای کاربران و در نتیجه ترک این بازی توسط آن‌ها شود.

ناگفته نماند که طی روزهای اخیر کاربران از مشکلات لابی بازی و لغو شدن آن‌ها پر از هر مبارزه گله مند بودند که به باور ما مشکلی فنی بوده و باید منتظر رفع آن در نسخه نهایی بازی باشیم. در پایان باید اشاره داشت که اکتیویژن بلیزارد و استودیو اینفینیتی وارد همیشه برای کاربران خود اهمیت بسیاری قائل بوده و همیشه مشکلات جدی را در اسرع وقت برطرف کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که رابط کاربری نسخه نهایی بازی با طراحی کاملا متفاوت نسبت به نسخه بتای بازی عرضه شود، با این حال نمی‌توان تا زمان انتشار نسخه نهایی در این رابطه نظر داد.

نسخه نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ آیا رابط کاربری این بازی برای شما نیز مشکل ساز بوده است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا