#مهسا_امینی

تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر شد! + زیرنویس فارسی

ماموریتی مرتبط با ایران؟

تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد و چنان که به نظر می‌رسد، تیم تسک فورس 141 (Task Force 141) جمع شده‌اند تا ماموریتی عجیب را انجام بدهند!

حدودا یک هفته پیش اعلام شده بود که روز ۱۸ خرداد (۸ ژوئن) اولین تریلر معرفی عنوان Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد. به همین ترتیب نیز ساعاتی پیش شاهد انتشار این ویدیو بودیم و در این مطلب آن را با زیرنویس اختصاصی فارسی در اختیار شما قرار داده‌ایم.

در این ویدیو جدید می‌توانید شاهد جمع شدن یک گروه حرفه‌ای از سربازانی باشید که نام آن‌ها قطعا برای طرفداران سری قدیمی Modern Warfare آشناست. با این وجود، در این تریلر نکته فوق‌العاده عجیبی وجود دارد که توجه کاربران ایرانی را به خود جلب می‌کند؛ در واقع چند روز پیش شاهد تیزری بودیم که در آن نامی از ایران برده شده بود و حال به دنباله آن،‌می‌توان در این ویدیو مشاهد کرد که این مورد صحت دارد!

در تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 می‌توان دید که ظاهرا تیم تسک فورس 141 در ماموریتی بسیار مشابه با آنچه که در Call of Duty 4 دیده بودیم، به دنبال محموله‌ای هستند؛ اما نکته اینجاست که ظاهرا این مجموله به دست گروهی که ایرانی هستند افتاده است! با این حال، مشخص نمی‌شود که دست پشت پرده این اتفاق ماکاروف (Makarov) است یا اینکه خالد الاسد (Khaled Al-Assad) ارتشی را جمع کرده تا جلوی نیروهای ویژه را بگیرد.

در حال حاضر هنوز اطلاعات داستانی چندانی در دسترس نیست،‌ اما طبق خط داستانی که ریبوت Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ دنبال کرده بود، حال باید شاهد برخی اتفاقات موازی با Call of Duty 4 باشیم؛ از جمله دنبال کردن و کشتن الاسد و همچنین زمینه‌سازی برای بازی بعدی که در آن ماکاروف و شپرد (Shephard) نقش بزرگ‌تری را خواهند داشت.


guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا