#مهسا_امینی

ایستراگ Modern Warfare 2 با خرس عروسکی!

کالاف دیوتی همیشه به رسوم خود پایبند است

ایستراگ خرس عروسکی Modern Warfare 2

ایستراگ‌ها همیشه بخشی جذاب و دوست داشتنی از بازی‌های ویدیویی هستند و سری بازی کالاف دیوتی نیز یکی از کهنه کاران ایستراگ‌ها با ایستراگ خرس عروسکی خود است. ایستراگ خرس عروسکی Modern Warfare 2 به سرعت توسط کاربران کشفت شد.

چند روزی است که بخش داستانی Call of Duty Modern Warfare 2 به انتشار رسیده و کاربران تلاش کرده‌اند در این مدت کوتاه، هر آنچه می‌توانند از این بازی مورد انتظار کشف کنند و همانطور که انتظار می‌رفت بسیاری به دنبال کشف ایستراگ‌های این بازی هستند. ایستراگ‌ها قدمت بسیاری در دنیای بازی‌های ویدیویی داشته و جذابیت آن‌ها هرگز کاهش نیافته و بلکه طی سال‌های اخیر طرفداران بیشتری را جذب کرده‌اند. در حالی که اکثریت ایستراگ‌ها توسط توسعه دهندگان در مکان‌های مخفی گنجانده می‌شوند، برخی دیگر از آن‌ها به صورت واضح در اختیار ما قرار گرفته یا با اشاره به نسخه‌های پیشین نسخه‌های مختلف سری بازی‌ها یا فیلم و سریال‌های مختلف، به سادگی توسط کاربران شناسایی می‌شوند.

برخی شرکت‌ها از جمله یوبیسافت (Ubisoft) تلاش می‌کنند تا برخی اخبار مربوط به بازی‌های پیش روی خود را به صورت ایستراگ در دیگر بازی‌ها قرار دهند و برخی دیگر تلاش می‌کنند با قرار دادن ایستراگ در بازی‌های خود، طرفداران قدیمی و کهنه کار خود را خوشحال کنند. برای مثال، استودیوی دوست داشتنی رسپاون (Respawn Entertainment) عروسکی با نام نسی (Nessie) را در بازی Titanfall قرار داد و این اتفاق در بازی Apex: Legends نیز تکرار شد. در اتفاقی مشابه، ما در سری بازی کالاف دیوتی خرس عروسکی داریم که سال‌های سال است در نسخه‌های مختلف این سری بازی دیده شده و همانطور که انتظار می‌رفت در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز حضور دارد.

فارغ از اینکه شما کدام نسخه از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را خریداری کرده باشید، می‌توانید بخش داستانی این بازی را همین حالا دانلود و تجربه کنید. همانطور که در ابتدا اشاره شد، کاربران در کنار تجربه بخش داستانی، به شکار ایستراگ رفته‌اند و باید گفت چیزهای جالبی از جمله خرس عروسکی معروف کالاف دیوتی را در این بازی پیدا کرده‌اند.

عکس منتشر شده از این خرس عروسکی، آن را نشسته بر قفسه‌ای در اتاق خوابی همراه با جای گلوله بر دیوار نشان می‌دهد و البته به ما نشان می‌دهد که خرس عروسکی ما روزهای بهتری را به خود دیده است و همیشه مثل حالا پای او پاره نبوده است! ناگفته نماند خرس عروسکی دیگری نیز روی این قفسه افتاده است. یکی از نشانه‌های این خرس عروسکی، ستاره قرمزی است که روی قلب او قرار دارد. این خرس عروسکی اولین مرتبه در بازی Call of Duty: Finest Hour دیده شده و پس از آن ما همیشه شاهد حضور او بوده‌ایم. این ایستراگ تقریبا همیشه جنبه ظاهری داشته و کار خاصی انجام نمی‌داد، اما در گذشته و در بازی Call of Duty: Zombies برداشتن این خرس عروسکی سلامت شما را به حالت کامل باز می‌گرداند و شانس شما را برای دریافت سلاح بهتر افزایش می‌داد.

حال که هدف ما صحبت کردن درباره این خرس عروسکی معروف است، بد نیست بدانید در بازی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹، شما می‌توانستید با پشت سر گذاشتن چند کار جزئی در نقشه Station حالت Gunfight، خرس عروسکی در مقیاس گودزیلا را ظاهر کنید. در بازی Call of Duty Vanguard در روز ولنتاین، شما می‌توانستید خرس عروسکی صورتی رنگ را به عنوان یک آیتم تزئینی دریافت کنید که در نوع خود بسیار جالب بود.

نسخه کامل بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. آیا شما نیز ایستراگ خرس عروسکی Modern Warfare 2 را پیدا کردید؟ آیا به خاطر دارید اولین مرتبه این خرس عروسکی را در کدام نسخه یافته‌اید؟ منتظر خاطرات و تجربیات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا