#مهسا_امینی

سکانس برتر: خیانت به فرح در ویدیو بازی Call of Duty: Modern Warfare

دوست، دشمن، حقیقت..

در سکانس برتر امروز، سراغ یک ویدیو بازی Call of Duty: Modern Warfare رفته‌ایم؛ جایی که نیروهای فرح (Farah) بازشناسایی می‌شوند و الکس (Alex) به آن‌ها می‌پیوندد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare سال ۲۰۱۹ منتشر شد و توانست در همان دوره کوتاه قبل از انتشار آپدیت فصل اول، به شدت میان کاربران معروف و محبوب شود؛ موردی که سازندگان در استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، مدیون یک داستان هیجان‌انگیز و همچنین طراحی گرافیک بی‌نظیری بودند که عملا در سری کالاف دیوتی (تا به آن لحظه) تک بود.

این بازی که عملا داستان سه‌گانه معروف Modern Warfare را ریبوت می‌کرد، ضمن استفاده از شخصیت محبوبی مانند کاپیتان پرایس (Captain Price)، روایتی متفاوت با آنچه که پیش‌تر دیده بودیم را برای ما به نمایش گذاشت؛ جایی که هنوز تیم تسک فورس 141 (Task Force 141) حتی تشکیل هم نشده بود و از طرفی کاراکترهای متفاوتی در آن حضور داشتند. برای مثال، شخصیت فرح اولین بار در این بازی معرفی شد و پیش‌تر او را در سه‌گانه مدرن وارفر ندیده بودیم.

در واقع فرح در بازی نقشی کلیدی دارد و حتی مراحلی را در نقش او بازی می‌کنیم؛ کسی که در کشوری غیرواقعی به نام اورزیکستان (Urzikstan)‌ زندگی می‌کند و روس‌ها آن را اشغال کرده‌اند. در واقع فرح با نیروهای مقاومت می‌جنگد تا نام تروریست و روس‌ها را از روی سرزمین خود بردارد، اما درست پس از انجام یک ماموریت موفقیت‌آمیز (به همراه تیم پرایس)، ناگهان نیروهای ایالات متحده آن‌ها را به عنوان یک دشمن بازشناسایی می‌کنند!

در ویدیو بالا می‌توانید ببینید که چطور این کار انجام می‌شود،‌ در حالی که سربازان فرح فقط به دنبال برداشتن نام تروریست از روی کشور خود هستند. دیالوگ‌های این سکانس هنگامی که کایل (Kyle) می‌گوید «خیلی کارها می‌توان کرد» و همچنین جدا شدن الکس از نیروهای آمریکایی برای در کنار فرح قرار گرفتن، از بهترین صحنه‌هایی هستند که در این ویدیو از بازی Call of Duty: Modern Warfare دیده می‌شود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا