#مهسا_امینی

لو رفتن خبر عرضه حالت RPG در Call of Duty

ندای نقش آفرینی!

حالت RPG در Call of Duty

یکی از افشاگران برجسته بازی ندای وظیفه خبر از عرضه شدن حالت RPG در Call of Duty داد.

سری Call of Duty یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک شوتر است که از گذشته‌ها جای خاص خودش را در قلب بازیکنان داشته. در نسخه‌های اخیر این مجموعه شاهد احیا سری Modern Warfare بودیم که طرفداران را بسیار راضی نگه داشته است؛ حال همه می‌دانیم که نسخه بعدی این فرنچایز قرار است Modern Warfare 2 باشد که طی پیش نمایش‌هایی که از آن منتشر شده است باید منتظر عنوانی بسیار خوش ساخت باشیم. با توجه به اطلاعاتی که اخیرا لو رفته احتمالا شاهد عرضه شدن حالت RPG در Call of Duty جدید باشیم.

یکی از افشاگران برجسته سری Call of Duty اتفاق بزرگ بعدی که قرار است در این مجموعه بازی بیافتد را لو داده است. بر اساس گفته‌های او استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، که در حال کار بر روی نسخه بعدی Call of Duty است، در حال ساخت یک تجربه نقش آفرینی تحت عنوان «Project Nexus» است. بر اساس اخبار فاش شده اینفینیتی وارد تمام تمرکزش را بر روی ساخت این پروژه گذاشته است و علاوه بر آن تمامی استودیو‌های اکتیویژن (Activision) در حد توان در حال همکاری در این پروژه هستند.

بر اساس گفته‌های رالف والو (Ralph Valve)، یکی از بهترین منابع اخبار مربوط به سری ندای وظیفه، نزدیک به ۴ یا ۵ سال است که استودیو‌ها در حال کار بر روی این پروژه هستند. متاسفانه این پروژه در زمان عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2 آماده نخواهد شد. تمام محتوایی که در زمان عرضه بازی در دسترس است شامل بخش داستانی تک نفره، بخش چند نفره و حالت کاملا جدید CO-OP خواهد بود. پس از این‌ها شاهد عرضه Warzone 2 در ۲ دسامبر( ۱۱ آذر) و بعد از آن حالت RPG در سال ۲۰۲۳ خواهیم بود.

رالف والو این حالت جدید را تجربه‌ای جهان باز که در ادامه داستان اصلی بازی روایت می‌شود توصیف کرده است. حالت RPG در Call of Duty شامل داستان‌های مخصوص هر شخصیت، ماموریت‌های مختلف و جنبه‌های مختلفی از مشارکت PVE و PVP است. به جز اطلاعات فوق و اینکه این حالت از Escape From Tarkov الهام گرفته است اطلاعات دیگری در دسترس نیست.

ادعا شده که این حالت در زمان عرضه در وضعیت بتا قرار دارد، در حالی که اکنون بازی Call of Duty در وضعیت پیش آلفا است. طبق اطلاعات فاش شده مراحل توسعه این حالت «متزلزل» توصیف شده است. تاریخ انتشار آن بستگی به موفقیت Modern Warfare 2 و Warzone 2 دارد.

احتمالا در ماه آگوست شاهد معرفی این حالت جدید بازی باشیم که تقریبا همزمان با زمانی است که انتظار می‌رود بتا باز حالت چند نفره شروع شود.

نظر شما در رابطه با اضافه شدن حالت نقش آفرینی به مجموعه Call of Duty چیست؟


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا