ماد جدید Modern Warfare 2 با عنوان Raid معرفی شد

ماد Raid در Modern Warfare 2

ماد جدید Modern Warfare 2 با عنوان Raid معرفی شد نریمان هروی ۰ ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
ماد جدید Modern Warfare 2

پاتریک کلی، کارگردان و رییس استودیو اعلام کرد که Modern Warfare 2 ماد جدیدی خواهد داشت و Raidها پای خود را به این بازی باز می‌کنند.

شب گذشته و طی رویداد Call Of Duty اکتیویژن ماد جدید Modern Warfare 2 را معرفی کرد. زمان چندانی تا عرضه بازی نمانده ولی اکتیویژن و اینفینیتی وارد حسابی تنور را برای Modern Warfare 2 داغ کردند و جزئیات زیادی را با بازیکنان و علاقه‌مندان در میان گذاشتند و حتی پیش از این هم یک ویدیوی گیم‌پلی از ماموریت Dark Waters را منتشر کردند تا بازیکنان حسابی برای این بازی هیجان‌زده باشند.

به هر حال پس از چندین تریلر و انتشار جزئیات مختلف، شب گذشته ایونت مخصوص Call Of Duty برگزار شد و اکتیویژن نیز تریلر بخش چندنفره بازی را نمایش داد و همچنین اخبار جدیدی از وارزون را با ما در میان گذاشت و حتی استریمرهای معروفی مثل نینجا هم در آن حضور داشتند. این رویداد با یک رونمایی بزرگ توسط رئیس استودیو یعنی پاتریک کلی آغاز شد.

در آغاز این رویداد، پاتریک کلی گفت که استودیو مایل به ارتقا و نوآوری در تمامی جنبه‌های بازی است و پس از آن نیز در مورد بخش بتل رویال، مود DMZ و گزینه دوربین سوم شخص نیز صحبت کرد. کلی سپس به ارائه جزئیات پرداخت و گفت بازی Modern Warfare 2 شامل Warzone 2 و البته ماد جدید Raid‌خواهد بود.

متاسفانه آقای پاتریک کلی جزئیات دیگری را در مورد ماد جدید Modern Warfare 2 یعنی Raid اعلام نکرد و صرفا به اعلام این که این ماد قرار است پس از گذشت ۱ یا ۲ ماه پس از انتشار بازی، عرضه شود اشاره کرد. احتمالا این ماد طبق چیزی که در بازی‌های دیگر لایو سرویس مثل Destiny 2 دیدیم، قرار است با ۳ بازیکن و به شکل همکاری چندنفره برای مبارزه با دشمنان باشد. البته که بازی Modern Warfare 2 یک بازی لوتر شوتر مثل Destiny 2 نیست و باید تا زمان انتشار این ماد جدید صبر کنیم تا ببینیم که چه چیزی انتظار ما را می‌کشد.

به جز این ماد جدید Modern Warfare 2 موارد دیگری مثل گیم‌پلی وارزون و بخش چندنفره هم رونمایی شدند. با وجود این که بسیاری از این موارد پیش از این لو رفته بودند، اما ویدیوهای جذابی از بخش‌های مختلف این بازی منتشر شد و محتواها و مادهایی مثل Prisoner Rescue که یک بازیکن را در نقش VIP قرار می‌داد نیز معرفی شدند تا این بازی حسابی پر و پیمان به نظر بیاید. همچنین بخش Gunsmith نیز قرار است طبق تریلر بسیار بزرگتر از قبل باشد و بازیکنان می‌تواند بهتر از همیشه، سلاح‌های خود را شخصی‌سازی کنند و بازیکنان کاملا از این بابت خیالشان راحت است.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 قرار است در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (مصادف با روز ششم آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود.

نظر شما در مورد ماد جدید Modern Warfare 2 چیست؟ حدس می‌زنید که ماد Raid قرار است چگونه در این بازی اجرا شود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در این مورد با ما به اشتراک بگذارید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا