تماشا کنید: تریلر Call of Duty Modern Warfare 2 منتشر شد + زیرنویس فارسی

جاه طلبی چشم گیر اینفینیتی وارد شما را دیوانه می‌کند!

تریلر Call of Duty Modern Warfare 2 – بخش مولتی پلیر و Warzone 2.0 آتش بازی بزرگی در مراسم Call of Duty Next بر پا کرد. مکانیسم‌های جدید و بی نظیر این بازی، همه را در دقایق ابتدایی مراسم شیفته خود کرد!

اولین تریلر مولتی پلیر Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 در مراسم Call of Duty Next غوغا به پا کرد و نه تنها ما را بیش از پیش با بخش داستانی این بازی آشنا کرد، بلکه نگاهی به گیم پلی این بازی و گیم پلی بخش بتل رویال وارزون ۲.۰ داشت.

اولین موضوعی که نظر ما را در این تریلر جلب کرد، اشاره به نام حسن (Hassan) بود که پیش‌تر با او آشنا شده بودیم و اینگونه به نظر می‌رسد که این شخصیت احتمالا ایرانی تبار، رکنی مهم در بخش داستانی این بازی مورد انتظار داشته باشد. همانطور که انتظار می‌رفت، این بازی در کشور‌های آمریکایی جنوبی و بیش از همه مکزیک جریان داشته و به نظر می‌رسد که دلالان مواد مخدر در تلاش و مبارزه برای ورود به خاک کشور آمریکا هستند و به گفته کاپیتان پرایس (Cpt. Price) آن‌ها هرگز چنین تهدیدی به چشم ندیده‌اند. دشمنان ما بسیار قوی‌تر از آن چیزی هستند که فکرش را می‌کنیم.

دیگر بخشی که در تریلر منتشر شده تماشا می‌کنیم، بخش Gunsmith 2 بوده که بسیار کامل‌تر و البته ساده‌تر از نسخه‌های پیشین شده و می‌تواند کاربران را به بهترین شکل برای مبارزه آماده کند. طبق تریلر به نمایش درآمده نه تنها ما با تعداد زیادی سلاح‌ها روبه رو خواهیم بود، بلکه شخصی سازی آن‌ها بسیار وسیع بوده و به بهترین شکل پیشرفت کرده است.

اما بخش جذاب‌تر تریلر کجا بود؟ مبارزه در آب به این بازی افزوده شده است. تریلر به نمایش درآمده از وجود قایق‌ها در بازی خبر داد که می‌تواند گیم پلی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و البته Call of Duty Warzone 2.0 را به طور کامل تغییر دهد. مبارزه در آب به وسایل نقلیه ختم نشده و کاربران می‌توانند مانند نسخه‌های پیشین در آب شنا کرده و در آب به مبارزه بپردازند.

دیگر بخش جذاب این تریلر، اشاره به حالت سوم شخص بود که می‌تواند این بازی را به طور کامل تبدیل به عنوانی جدید کند که هرگز تجربه نکرده‌ایم. این ویژگی می‌تواند جذاب‌ترین ویژگی افزوده شده در تاریخ کالاف دیوتی باشد!

لازم به ذکر است که این تریلر از تمرکز ویژه بر استفاده از تجهیزاتی به غیر از سلاح‌های گرم از جمله دوربین‌های مدار بسته یا ماکت‌ها خبر می‌دهد که بار دیگر می‌تواند دنیای کالاف دیوتی را دست خوش تغییراتی عمده کند. در پایان به این مورد باید اشاره داشت که شما قدرت آویزان شدن به برخی نقاط مرتفع را دارید و به لطف آن می‌توانید دشمنان خود را غافلگیر کنید. نظر شما درباره تریلر مولتی پلیر Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند با استفاده از مکانیسم‌های جدید خود عنوانی موفق شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا