نرف و باف‌های فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل و جزئیات بتل پس جدید!

فصل آخر از سال دوم

فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل

طبق اعلام رسمی، فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل به تازگی شروع شده و همراه با آن، تغییرات فراوانی در گیم پلی آن اعمال شده است که شامل نرف و باف سلاح مختلف، اضافه شدن نقشه‌های جدید و … می‌شود.

سازندگان بازی Call of Duty: Mobile از حدود دو سال پیش که عرضه شد، روند فصلی را مانند سایر عناوین آنلاین برای آن در نظر گرفتند. بدین ترتیب هر ماه، فصل تازه‌ای شروع شده و شامل یک بتل جدید و تغییرات فراوانی می‌شود. همچنین هر دو ماه یکبار، این روند تکرار شده و اینبار رنک (Rank) بازیکنان هم ریست شده و پایین خواهد آمد. با این وجود، فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل صرفا شامل بتل پس و تغییرات گیم پلی بوده و موردی در رنک را تغییر نمی‌دهد.

این در حالی است که یک تغییر بزرگ در پایان این فصل رخ خواهد داد که درست مثل روال سال گذشته، همه چیز را از نو شروع خواهد کرد! در واقع فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل آخرین سیزن از سال دوم آن خواهد بود، بدین ترتیب احتمالا دیگر شاهد فصل دوازدهم نیستیم و پس از ۳۰ روز دیگر، باید شاهد شروع سیزن یک از سال سوم باشیم!

بتل پس فصل یازدهم کالاف دیوتی موبایل

بتل پس در این فصل دقیقا مثل روال گذشته است؛ پنجاه Tier مختلف که در هرکدام جوایز خاصی وجود دارند. از میان این جوایز نیز سه اسکین و چهار سلاح Epic وجود خواهد داشت. اوپراتورهای این فصل، شامل Vagr Mordir، Atlas، Keegan از بازی Call of Duty: Ghosts و همچنین Soap از عنوان Modern Warfare 2 می‌شود.

در کنار آن‌ها نیز می‌توانید سلاح Men o War – Wolf’s Mane که یک تفنگ سنگین با دمیج بالاست و MSMC – Deceitful Deity را در دسته SMG دریافت کنید. به علاوه، دو سلاح دیگر Echo – Tasty Treat و همچنین KN44 – Frosted Spikes در همان سطح اول بتل پس به شما داده خواهد شد. در واقع این شاید دومین فصل همراه با سیزن مخصوص هالووین باشد که اسکین‌ها و سلاح Epic آن، شباهت‌های بسیاری را به سلاح لجندری دارند!

همچنین لازم است بدانید که دو سلاح جدید در این فصل به بازی Call of Duty: Mobile اضافه می‌شوند؛ یکی تفنگ LMG با نام PKM و دیگری سلاح ثانویه D13 Sektor خواهد بود. جالب است که با D13 Sektor می‌توانید دشمنان را طوری که انتظارش را ندارند بکشید؛ طوری که این سلاح یک دیسک پرتابی را به سمت دشمنان می‌فرستد و اگر به دیوار بخورد، بر می‌گردد! شاید بتوان بهترین کاربرد این سلاح عجیب را وسط نقشه‌ای مانند Raid یا در اتاق‌های Crossfire دانست.

نقشه‌ها و مودهای جدید

در فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از تغیبرت مهم و بزرگی که رخ داده، اضافه شدن نقشه جدید IceBreaker از عنوان Black Ops 4 خواهد بود. این نقشه نسبتا بزرگ، در واقع یک مکانیزم جدید را به بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Mobile اضافه می‌کند؛ شنا کردن! شما می‌توانید از یک سوی نقشه به سمت دیگر آن بروید تا بتوانید از پشت دشمنان درآمده و آن‌ها را غافلگیر کنید؛ البته اگر از شنا کردن در آب یخ‌زده نمی‌ترسید! همچنین لازم به ذکر است که دو نقشه Nuketown Russia و Holiday Raid دوباره در فصل یازدهم به بازی بازگشته‌اند.

یک حالت بازی جدید به نام Snow Fight نیز اضافه شده است که در آن به جای سلاح، باید برف برداشته و با آن دشمنان را حذف کنید. به علاوه، جزئیاتی از نقشه Vacant تغییر کرده و روشنایی آن هم بالاتر رفته است. در آخر هر دست هم اگر دقت کرده باشید، صدای موزیک پس‌زمینه برای نشان دادن بازیکن MVP و همچنین برد و باخت تغییر کرده است.

یک اپراتور اسکیل جدید به نام Munation Box نیز در فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه خواهد شد که با زدن آن، می‌توانید تعداد زیادی تیر و نارنجک یا تجهیزات Tactical را در اختیار یاران خود قرار دهید. صحبت از تجهیزات Tactical هم که باشد، یک مورد جدید به نام Decoy Gernade به تازگی به بازی اضافه شده که کاربرد آن ایجاد صدای تیر فیک برای گول زدن دشمن خواهد بود.

نرف و باف‌ها

سلاح CBR4 که پیش‌تر آن را با نام P90 در سایر عناوین سری Call of Duty دیده بودیم، در نسخه موبایل در فصل گذشته اضافه شد. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که این تفنگ عملا اجازه نمی‌داد تا هرکسی بتواند با اتچمنت‌های مختلف از آن استفاده کرده و به عبارتی لرزشش را کنترل کند. در نتیجه، فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل شامل این به روزرسانی می‌شود که در آن، لرزش افقی سمت راست CBR4 گرفته شده و حال با اتچمنت خوب می‌توانید از آن بهره ببرید.

سلاح Kilo-Bolt Action نیز در این سیزن جدید تغییراتی را دریافت کرده است؛ طوری که حال می‌توانید سرعت هدف‌گرفتن با آن را نسبت به فصل گذشته، تفاوت زمین تا آسمان بدانید! نرخ سرعت ADS Time این تفنگ در سیزن قبل، معادل با ۰.۴ بود، در حالی که اکنون به ۰.۳۸ رسیده است. همچینن اگر از اتچمنت‌های مختلف Barrel روی آن استفاده کنید، تغییرات زیر اعمال خواهد شد.

  • سرعت ADS با MIP Extended Light Barrel – تا ۷ درصد
  • سرعت ADS با OWC Ranger Barrel – تا ۱۲ درصد
  • سرعت ADS با OWC Marksman Barrel – تا ۱۵ درصد

در آخر نیز لازم است بدانید که سلاح شاتگان HS0405 حال دقت تیر به صورت Hip Fire بیشتری داشته و همچنین استفاده از خشاب 500gr Slug روی آن باعث افزایش برد بالاتر آن می‌شود.

یک نکته دیگر درباره تغییرات فصل یازدهم بازی کالاف دیوتی موبایل نیز درباره اسکوراستریک Stealth Chopper است که حال دیرتر نابود شده و استفاده از آن در حالت‌های Domination و Hardpoint به شدت توصیه می‌شود!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا