برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فینال جام قهرمانی Call of Duty Mobile در ایران، روز جمعه برگزار می‌شود

برگزاری فینال مسابقات فردی و تیمی و قهرمان قهرمانان

فینال جام قهرمانی Call of Duty Mobile در ایران، روز جمعه برگزار می‌شود ۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
فینال جام Call of Duty Mobile

فینال جام قهرمانی کالاف دیوتی موبایل مرحله اول خود را پشت سر گذاشت. این جام قهرمانی در قالب رویداد E-Sports برای اولین بار در ایران توسط پلتفرم انتشار بازی و برنامه موبایلی «بازار» با همراهی انجمن ورزش الکترونیک ایران برگزار شده است.

در مرحله اول این رویداد، در بخش انفرادی ۱۲۰۰ نفر در ۱۴ گروه و در بخشی تیمی ۸۰۰ نفر در ۲۲۷ تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند. در بخش پایانی مرحله مقدماتی رویداد، نفرات برتر گروه‌های انفرادی و تیمی مشخص شدند.

منتخبان تیمی و گروهی در ۳۰ آبان به صورت آنلاین با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا در آخر معلوم شود که برندگان این رقابت آنلاین در بخش گروهی و فردی چه کسانی هستند و جایزه ۶۰ میلیون تومان به چه تیم و افرادی می‌رسد. روز نهایی جام قهرمانی کالاف دیوتی (Call of Duty Mobile) به صورت زنده از طریق این لینک استریم خواهد شد.

به گفته‌ی هانیه گودرزی، دبیر اجرایی رویداد جام قهرمانی Call of Duty Mobile در مورد آنچه که در مرحله اول رخ داد،‌ هر کدام از گروه‌ها در بخش تیمی و انفرادی در سه مرحله با یکدیگر به رقابت پرداختند. دلیل اینکه این مسابقه در سه مرحله برگزار شد این است که شرکت‌کنندگان بتوانند مهارت‌های مختلف خود را طی این سه مرحله بازی نشان بدهند و شانس بیشتری برای کسب امتیاز به آنها داده شود. از سوی دیگر به دلیل استقبال شرکت کنندگان و برای افزایش دقت برگزاری بخش انفرادی در دو روز برگزار شد.

در تمامی مرحله مقدماتی، داوران بین‌المللی، مدیر پشتیبانی و دو مارشال بر اجرای این رویداد نظارت می‌کردند تا این رقابت در صحت و سلامت کامل برگزار شود.

او در مورد نحوه برگزاری قهرمان قهرمانان رویداد گفت:

ابتدا تصمیم داشتیم که فینال رویداد را با سه تیم برتر گروهی و هشت نفر برتر انفرادی در برج میلاد برگزار کنیم، ولی بنا‌ به شرایط کرونا و اهمیت سلامت بازیکن‌ها تصمیم گرفتیم که برگزاری حضوری را کنسل کنیم و مسابقات به صورت آنلاین برگزار شود. با توجه به اینکه محدودیت‌های برگزاری حضوری از میان رفت، تیم برگزار‌کننده تصمیم گرفت برای جذاب‌تر کردن فینال ۱۳ تیم برتر بخش تیمی و ۲۶ نفر برتر در بخش انفرادی در قهرمان قهرمانان شرکت داده شوند.

فینال مسابقات فردی و تیمی و قهرمان قهرمانان به ترتیب از ساعت ۱۳، ۱۶ و ۲۰ در جمعه ۳۰ آبان به صورت زنده از طریق این لینک استریم خواهد شد.

همچنین شما می‌توانید آموزش اجرای بازی Call of Duty Mobile روی PC را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments