آیا وقایع بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در ایران رخ خواهد داد؟

بررسی حضور یک شخصیت ایرانی در تریلر جدید Call of Duty Cold War

آیا وقایع بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در ایران رخ خواهد داد؟ آرمین باقری ۱۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی

شب گذشته در رویداد پلی­‌استین شاهد تریلری جذاب از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بودیم. بازی­‌ای که قرار است در تاریخ ۲۲ آبان سال جاری برای کنسول­‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس / اس و همچنین PC عرضه شود. علاوه بر این، شاید جالب باشد که بدانید نسخه آلفای بازی تا سه روز آینده به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

امروز چند نکته جالب در حین تماشای دوباره این تریلر دیدم که مرور آنها خالی از لطف نیست. پیش از شروع ماموریتی که بخش کوتاهی از آن در تریلر به نمایش گذاشته شد؛  شاهد یک نقشه و دو عکس بودیم. نقشه مربوط به شهری در شمال ترکیه و نزدیک دریای سیاه به نام Trabzon است. عکس اول مربوط به شخصیتی به نام قاسم است و از نیمه سوخته بودن عکس می­‌توان نتیجه گرفت که مرده باشد.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

نفر دوم اما هدف با ارزش CIA یعنی آرش بود. شخصیتی که چند دفعه دیگر نامش توسط Woods نیز برده شد و از قرار معلوم ایرانی است. شنیدن دیالوگ فارسی از زبان خود آرش مهر تاییدی بر این موضوع است. اگر بیشتر به تریلر به خصوص زمانی که Mason اسلحه بیرون کشید، بیاندازیم؛ می­‌توانیم جمله «برا من مهم نیست! می­‌خوام مطمئن باشم» را از زبان آرش بشنوید.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در ایران

نکته جالب دیگر اعلام سازندگان مبنی بر واقعی بودن اتفاقات بازی است. در نتیجه باید شاهد ماموریت­‌های جذاب دهه 80 میلادی به سبک بلک آپس باشیم. تا اینجا ترکیه، ویتنام، برلین شرقی و مقر فرماندهی سرویس اطلاعاتی و امنیتی شوروی مکان­‌هایی بوده که در بازی مشاهده کردیم. اما به هیچ عنوان بعید نیست که شاهد یک مرحله در ایران باشیم. توجه کنید که این تریلر قسمتی از مرحله اول بازی بود. پس با کنار هم گذاشت تمامی این شواهد می­‌توان انتظار جریان داشتن برخی از بازی در ایران را داشت. اگر علاقه‌مند هستید تا در مورد پنجمین نسخه‌ی سری Black Ops بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آن‌چه از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا