آپدیت بازی Black Ops Cold War یک سال پس از عرضه به تاخیر افتاد

آپدیت بازی Black Ops Cold War

طبق اعلام رسمی اکتیویژن (Activision)، آپدیت بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار بود تا نقشه قدیمی WMD را به بخش چند نفره این عنوان اضافه کند، اما متاسفانه این به روزرسانی اکنون با تاخیر مواجه شده است!

سری کالاف دیوتی از سال ۲۰۱۹ با یک ریبوت بزرگ به نام Call of Duty: Modern Warfare همراه شد و سپس سازندگان تصمیم گرفتند تا جهان عناوین بعدی را هم با این بازی یکی کنند. بازی Call of Duty: Warzone در نقش یک راوی کل ظاهر شد، بعد از آن هم نوبت به عرضه دو عنوان Black Ops Cold War و Vanguard رسید. هرکدام از این بازی‌ها در سال اول عرضه، تا چند فصل به روزرسانی شدند و داستان آن‌ها هم ادامه پیدا کرد، اما پس از انتشار نسخه جدید، پشتیبانی محتوای آن‌ها نیز رفته رفته کمتر شد؛ در حالی که ظاهرا استودیو تری آرک (Treyarch) هنوز برای Black Ops Cold War برنامه دارد!

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War سال گذشته همراه با کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس و پلی استیشن در اختیار بازیکنان قرار گرفت و با کیفیت خوبی که داشت، توانست نظر بسیاری از طرفداران را به خود جلب کند. همچنین داستان بازی دقیقا بعد از عنوان موفق سال ۲۰۱۰، یعنی Black Ops روایت می‌شد که خود یک امتیاز مثبت برای آن بود. با این حال، بسیاری از نقشه‌های قدیمی Black Ops مانند Nuketown، با ظاهری نسبتا متفاوت به Cold War هم اضافه شده بودند و طبق اعلام رسمی، ظاهرا سازندگان قصد داشته‌اند تا WMD را هم به آن اضافه کنند.

در حقیقت سازندگان هیچ چیزی را درباره عرضه آپدیت‌های جدید، در سال دوم و پس از عرضه Black Ops Cold War را اعلام نکرده بودند. اما مدتی پیش ناگهان یک سلاح جدید به نام The Vargo 52 معرفی شد که با انجام دادن چالش‌های داخل بازی، به صورت رایگان گرفته می‌شود. حال نیز اطلاعاتی از نقشه WMD منتشر شده که البته مشخص نیست دقیقا در چه تاریخی در قالب آپدیت بازی Black Ops Cold War اضافه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا