#مهسا_امینی

بخش مولتی‌پلیر Call of Duty: Black Ops Cold War برای مدت کوتاهی رایگان شد

این فرصت را از دست ندهید!


اگر دنبال فرصتی برای تجربه‌ی بخش مولتی‌پلیر Call of Duty: Black Ops Cold War بودید، از امروز تا مدت کوتاهی می‌توانید به رایگان به تجربه‌ی این بخش بپردازید.

پس از گذشت چند سال، با انتشار نسخه‌های جدید Call of Duty توسط اکتیویژن (Activision) می‌توانیم مطمئن باشیم که این سری از بازی‌های محبوب و نوستالژی دوباره مسیر خودشان را پیدا و با بازگشت به گذشته، نزد طرفداران خود محبوبیت خاصی کسب کرده‌اند. Call of Duty که در یک بازه‌ی زمانی با روایت داستان‌هایی در آینده از ریشه‌ی خود خارج شده بود، با انتقادات زیادی همراه می‌شد که اکتیویژن را به فکر تغییر در سیاست خود انداخت. به همین دلیل، این کمپانی سعی کرد که با سفارش داستان‌های تاریخی و در عین حال عمیق، باری دیگر این سری از بازی‌های محبوب را به قلب طرفداران پیوند دهند، که می‌توانیم بگوییم موفق هم بوده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری، Call of Duty: Black Ops Cold War نام دارد؛ نسخه‌ی جدیدی که ما را به ریشه‌های جنگ سرد و دوران تاریک درگیری آمریکا و شوروی می‌برد. این نسخه‌ی جدید که اولین نسخه از سری بازی‌های کال آو دیوتی محسوب می‌شود که برای نسل نه، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، عرضه می‌شود، حاصل مشترک دو استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و ریون سافتویر (Raven Software) از کمپانی اکتیویژن است.

در زمان انتشار Cold War، بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بودند؛ محبوبیتی که ریشه در سیاست‌های اکتیویژن داشت و اولین ضربه را همین موضوع به مولتی‌پلیر Call of Duty: Black Ops Cold War وارد کرد. نسخه‌ی جدید این سری که با نسخه‌های پیشین تفاوت‌های زیادی دارد، نتوانست آنطور که باید کاربران مولتی‌پلیرباز را به خود جذب کند و در ارائه‌ی اثری موفق در این زمینه ناکام ماند. بسیاری از طرفداران Call of Duty، در زمان عرضه‌ی Cold War ترجیح دادند به نسخه‌های Modern Warfare و Warzone وفادار بمانند، چرا که نسخه‌ی جدید محتوای جالبی برایشان نداشت و به صرفه نبود. هرچند انتشار فصل اول Cold War تا حدودی این قضیه را تغییر داد، اکتیویژن هنوز به دنبال افزایش محبوبیت نسخه‌ی جدید فرنچایز محبوب خود است.

کمپانی اکتیویژن در جدیدترین اقدام خود برای جذب طرفداران قدیمی به بخش مولتی‌پلیر Call of Duty: Black Ops Cold War اعلام کرد که این بخش به مدت یک هفته رایگان است و طرفداران می‌توانند به رایگان به تجربه‌ی تمامی مودهای بازی بپردازند. این پیشنهاد ویژه از ۱۷ دسامبر (۲۷ آذر) تا ۲۴ دسامبر (۴ دی) سال جاری در دسترس است. بنا به گفته‌ی اکتیویژن، تجربه‌ی تمامی ۱۸ نقشه‌ی بازی در این هفته رایگان است و در اختیار طرفداران قرار می‌گیرد. این پیشنهاد ویژه‌ی اکتیویژن تنها مربوط به بخش مولتی‌پلیر بازی می‌شود و علاقه‌مندان تجربه‌ی بخش‌های داستانی و زامبی بازی به این محتویات دسترسی نخواهند داشت.

شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، مقاله‌ی «هر آنچه از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War می‌دانیم» رسانه‌ی سرگرمی را مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا