گزارش: نسخه‌ی بعدی Call of Duty تحت عنوان Black Ops Cold War عرضه می‌شود

به نظر می‌رسد که بازی بعدی در دوران جنگ سرد خواهد بود

گزارش: نام نسخه‌ی بعدی Call of Duty مشخص شد

مطابق یک گزارش جدید، نسخه‌ی بعدی Call of Duty در دوران جنگ سرد جریان خواهد داشت و نام بازی هم بر همین اساس انتخاب شده است.

بر اساس یک گزارش جدید از حساب کاربری توییتری یک نفر با نام Okami13، نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی «ندای وظیفه» با نام Call of Duty: Black Ops Cold War جریان خواهد داشت. با توجه به پسوند بازی، به نظر می‌رسد که داستان این اثر در دوران جنگ سرد روایت خواهد شد.

این اکانت توییتری، در حساب خود عکسی از کاور اولین نسخه‌ی Black Ops منتشر کرده که در آن عبارت Cold War اضافه شده است. اندازه‌ی صحت این شایعات به نظر بالا می‌رسد، چرا که پیش از این وب سایت یوروگیمر مدعی شده بود که منابعی به آنها اطلاع دادند که نسخه‌ی جدید Call of Duty، ریبوتی بر سری Black Ops خواهد بود و داستان بازی در دوره‌ی جنگ سرد روایت خواهد شد؛ علاوه بر این موارد، این وب سایت در گزارش خودش گفته بود که استودیو تری آرک (Treyarch) وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی بازی را بر عهده خواهد داشت. با این حال، از طرفی دیگر یک سری منابع مدعی شده‌اند که نسخه‌ی جدید «ندای وظیفه» گیمرها را به دوران جنگ ویتنام خواهد برد.

هر ساله به طور معمول نسخه‌ی جدید Call of Duty در ماه مه (May) توسط شرکت اکتیویژن (Activision) معرفی می‌شد، اما به نظر می‌رسد که امسال با توجه به شرایط فعلی و شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا شاهد تغییراتی در زمان رونمایی از بازی بعدی این مجموعه‌ی پرطرفدار باشیم.

آخرین نسخه از مجموعه‌ی Call of Duty، ریبوتی بود بر سری محبوب Modern Warfare و مطابق انتظار توانست خیلی زود به محبوبیت بالایی دست پیدا کند و با ارائه‌ی یک بخش داستانی خوب و بخش چندنفره‌ای جذاب، موفق شد تا بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی منتقدین و گیمرها دریافت کند. علاوه بر این، Call of Duty: Modern Warfare از حیث فروش هم عملکرد بسیار خوبی داشته است. شاید جالب باشد که بدانید بخش بتل رویال این بازی با نام Warzone، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس تمامی علاقه‌مندان قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا