نسخه‌ی بتای CoD: Black Ops Cold War با انتشار یک تریلر معرفی شد

اولویت با کسانی که است که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند

توسعه‌دهندگان Call of Duty: Black Ops Cold War با انتشار یک تریلر نسخه‌ی بتای این بازی را معرفی کردند.

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش نسخه‌ی آلفای بازی مورد انتظار Black Ops Cold War در دسترس علاقه‌مندان گرفت. این بازی تنها دو روز در دسترس قرار داشت و حالا نوبت به نسخه‌ی بتا رسیده است. توسعه‌دهندگان این عنوان تیراندازی با انتشار یک تریلر از انتشار این عنوان خبر داده و اعلام کرده‌‌اند کاربران برای مدت محدودی می‌توانند آن را تجربه کنند. همان‌طور که از تریلر مشخص است، Team Deathmatch ،Domination ،VIP Escort ،Combined Arms و Kill Confirmed مواردی هستند که در نسخه‌ی بتا قابل بازی خواهند بود.

نسخه‌ی بتای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War از تاریخ ۱۷ مهر ماه (مصادف با ۸ اکتبر سال جاری میلادی) در دسترس کاربران پلی‌استیشن 4 قرار می‌گیرد. در واقع، کسانی که این بازی را پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند در این تاریخ، بتای Cold War را تجربه کنند. بقیه‌ی کاربران پلی‌استیشن 4 که بازی را پیش خرید نکرده‌اند، از تاریخ ۱۰ تا ۱۲ اکتبر می‌توانند نسخه‌ی بتا را دریافت کنند. این تاریخ برای کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، مصادف با ۱۷ تا ۱۹ اکتبر خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار است در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۲ آبان ۱۳۹۹ سال جاری) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین، مایکروسافت تایید کرده که پنجمین نسخه‌ی Black Ops در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۱۹ آبان ماه سال جاری) برای دو کنسول نسل نهمی ایکس‌‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس عرضه می‌شود.

اگر علاقه‌مند هستید تا در مورد پنجمین نسخه‌ی سری Black Ops بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آن‌چه از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا