تماشا کنید: تریلر فصل اول بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

شروعی قدرتمند با محتوای فراوان

ساعتی پیش اکتیویژن با انتشار یک تریلر در مراسم The Game Awards ۲۰۲۰ از فصل اول بازی Call Of Duty: Black Ops Clod War رونمایی کرد. در ادامه با سرگرمی همراه باشید.

فصل اول بازی Call Of Duty: Black Ops Clod War با انبوهی از محتوای جدید و جذاب از هفته آینده آغاز خواهد شد. عضو سابق KGB با نام Stitch یکی از شخصیت‌های قابل انتخاب این فصل خواهد بود. این شخصیت در آینده‌ای نزدیک به Warzone نیز اضافه خواهد شد. در ادامه یک نقشه جدید برای Black Ops Cold War و یک جزیره جدید در نقشه Warzone را شاهد خواهیم بود.

اپراتور و سلاح‌های جدید تنها بخشی از محتویات فصل اول بازی خواهند بود. وسایل نقلیه، نقشه و حالت‌های جدید بخش چندنفره و زامبی این فصل را جذاب‌تر از قبل کرده است. همچنین بتل پس به قوت خود باقی خواهد بود. بروزرسانی فصل اول Call Of Duty: Black Ops Clod War چهارشنبه هفته آینده یعنی ۲۶ آذر (۱۶ دسامبر) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

اگر علاقه‌مند هستید تا در مورد پنجمین نسخه‌ی سری Black Ops بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آن‌چه از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید. همچنین، نمرات بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم در مطلبی جداگانه منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا