نقشه‌های کالاف دیوتی 2024 یادآور نسخه‌های قدیمی خواهد بود!

اکتیویژن باز هم روی نوستالژی دست گذاشت

کالاف دیوتی 2024

یکی از افشاگران صنعت ویدیو گیم که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد، جزئیاتی را از نقشه‌های کالاف دیوتی 2024 (Call of Duty 2024) لو داده است.

اگرچه Call of Duty 2023 یا Call of Duty: Modern Warfare 3 هنوز به بازار نیامده، برخی از افشاگرها توانسته‌اند به اطلاعاتی پیرامون نسخه بعدی مجموعه دست پیدا کنند. اینطور که بنظر می‌رسد، بازی مزبور درباره عملیاتی بلند مدت به نام Operation Enduring Freedom است که در پاسخ به حمله ۱۱ سپتامبر انجام شد؛ عملیاتی که ۱۳ سال بطول انجامید و هدفش مقابله با تروریسم بود. منابع غیررسمی همچنین تاکید داشتند کاربر در طول این بازی به کشورهای عراق و سومالی می‌رود.

یکی از افشاگران صنعت ویدیو گیم CoD_Perseus نام داشته و در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد. او در پست‌هایی که حالا حذف شده‌اند، اطلاعاتی را پیرامون نقشه‌های کالاف دیوتی 2024 لو داده بود. طبق گفته او، نقشه WMD متعلق به Call of Duty Black Ops و نقشه Grind متعلق به Call of Duty Black Ops 2 در این عنوان بازمی‌گردند. CoD_Perseus همچنین به نقل از منابع خود مدعی شده بود نقشه‌های بیشتری از نسخه‌های قدیمی بلک آپس در دست توسعه قرار دارد. او جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته و نمی‌دانیم نسخه جدید کالاف دیوتی (Call of Duty) تنها شامل نقشه‌های قدیمی شده یا موارد جدید را هم در خود دارد.

Call of Duty: Modern Warfare 3 که طی هفته‌های آتی در دسترس علاقه مندان قرار می‌گیرد، ۱۶ نقشه ریمستر شده از مدرن وارفر 2 را همراه دارد. اگر ادعای CoD_Perseus حقیقت داشته باشد، کالاف دیوتی 2024 دومین بازی در مجموعه خواهد بود که بخش چندنفره آن روی نقشه‌های قدیمی متمرکز است. در ضمن، ریمستر نقشه‌های قدیمی نه تنها به زمان کمتری برای آماده سازی نیاز دارد، بلکه هزینه کمتری روی دست سازندگان می‌گذارد. احتمالاً همین موضوع باعث شده اکتیویژن به چنین استراتژی‌ای سوق پیدا کند.

در پایان، لازم به ذکر است کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 در تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) منتشر خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا