1%
  • 0/10

آیا Call of Duty 2021 در جنگ جهانی دوم جریان دارد؟

احتمالش وجود دارد

آیا Call of Duty 2021 در جنگ جهانی دوم جریان دارد؟ ۰ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
Call of Duty 2021 در جنگ جهانی دوم

شرکت Activision مدتی پیش انتشار جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Call of Duty را در سال جاری تائید کرد، اما آیا Call of Duty 2021 در جنگ جهانی دوم جریان دارد؟ طبق گفته‌ی یک منبع نسبتا معتبر، احتمالش وجود دارد.

استودیوی Sledgehammer Games، پس از عرضه‌ی بازی Call of Duty: Advanced Warfare در سال ۲۰۱۴ و Call of Duty: WWII در سال ۲۰۱۷، تا الان هیچ عنوان جدیدی منتشر نکرده است. در حالی که بسیاری انتظار داشتند تا در سال میلادی گذشته شاهد اثر جدید این استودیو باشیم، از Call of Duty: Black Ops – Cold War رونمایی شد که توسعه دهنده‌اش Treyarch و Raven Software بودند. اکنون با توجه به شایعات، نسخه‌ی جدید این مجموعه که امسال منتشر می‌شود، توسط Sledgehammer Games در حال ساخت است.

شرکت Activision به تازگی انتشار بازی Call of Duty 2021 را در چهار ماهه‌ی چهارم سال میلادی جاری تائید کرده است. هنوز هیچ اطلاعاتی از این عنوان نداریم و نه می‌دانیم نام کامل چیست و نه درباره‌ی استودیوی سازنده‌اش چیزی می‌دانیم. اکنون شایعه‌ای منتشر شده که خبر از بازگشت Sledgehammer Games برای ساخت Call of Duty جدید می‌دهد. طبق این شایعه، امسال این استودیو دوباره هدایت جدیدترین نسخه‌ی این سری را بر عهده گرفته است و احتمالا وقایع داستانی آن در جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد.

این شایعات با پست Victor_Z در توئیتر شروع شد، او که در گذشته نیز اطلاعات درستی را درباره‌ی Call of Duty لو داده بود و منبع نسبتا قابل اعتمادی است، در پست جدید خود یک عکس از بازی Call of Duty: WWII را به همراه یک اموجی چکش (hammer) به اشتراک گذاشت که احتمالا اشاره به ساخت Call of Duty جدید توسط Sledgehammer Games و جریان داشتن آن در جنگ جهانی دوم اشاره می‌کند. شما در زیر می‌توانید تصویر این توئیت را مشاهده کنید:

هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی تائید نشده است و برای این که از صحت این خبر مطلع شویم، باید تا زمان رونمایی از بازی و انتشار تریلر آن منتظر باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments