1%
  • 0/10

آیا زمان معرفی Call of Duty 2020 مشخص شده است؟

احتمالا از Black Ops: Cold War در طی چند روز آینده رونمایی خواهد شد!

آیا زمان معرفی Call of Duty 2020 مشخص شده است؟ ۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
زمان رونمایی از Call of Duty 2020

مطابق یک گزارش جدید، احتمالا در طی چند روز آینده شاهد معرفی بازی Call of Duty 2020 خواهیم بود.

زمان زیادی است که شایعات مختلف پیرامون نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Call of Duty در حال دست به دست شدن هستند. این شایعات خبر از این می‌دهند که بازی Call of Duty سال ۲۰۲۰، با پسوند Black Ops: Cold War عرضه خواهد شد و رخدادهای آن به دوران جنگ سرد بر می‌گردد؛ با این حال، مدت زمان زیادی است که شرکت اکتیویژن (Activision) در مورد نسخه‌ی جدید این مجموعه‌ی محبوب، سکوت اختیار کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد که بالاخره در طی چند روز آینده شاهد رونمایی رسمی این شرکت از بازی جدید Call of Duty خواهیم بود.

بر اساس یک گزارش جدید، امروز یک سری از اینفلوئنسرهای مشهور مجموعه‌ی Call of Duty، یک بسته‌ی بسیار مرموز از سوی اکتیویژن و استودیوهای تری‌آرک (Treyarch) و ریون (Raven) دریافت کردند که روی آن با علامت هشدار نوشته شده که تا تاریخ ۱۰ آگوست (۲۰ مرداد) این بسته را باز نکنید؛ این متن می‌تواند به معنای این باشد که احتمالا در تاریخ ۲۰ مرداد که مصادف است با دوشنبه‌ی هفته‌ی پیش رو، شاهد رونمایی رسمی از Call of Duty جدید باشیم.

همچنین، چارلی اینتل در حساب رسمی توییتر خودش درباره‌ی ساختار این بسته صحبت کرده است. او گفت که این بسته دارای یک قفل است که فقط با یک کد خاص باز خواهد شد و اکتیویژن در روز دوشنبه، ۲۰ مردادماه این کد را در اختیار صاحبان بسته قرار خواهد داد. همچنین، چارلی اینتل گفت که اکتیویژن به اینفلوئنسرهای قابل اطمینانی این بسته‌ها را اهدا کرده و از این بابت اطمینان دارد که آنها تا روز دوشنبه محتوای درون بسته را فاش نخواهند کرد.

تا به این لحظه، هیچ کدام از شرکت و استودیوهای اکتیویژن، تری‌آرک و ریون، رونمایی از Call of Duty جدید را در روز دوشنبه تایید نکرده‌اند و هنوز نمی‌توان با اطمینان ۲۰ مرداد را زمان رونمایی از نسخه‌ی جدید «ندای وظیفه» دانست. ما در رسانه‌ی سرگرمی، تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به مجموعه‌ی Call of Duty و نسخه‌ی جدید آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments