استودیوی بانجی مشغول توسعه‌ی چند بازی جدید است

توسعه‌ی دستینی 2 همچنان ادامه دارد

استودیوی بانجی

پیت پرسونز (Pete Parsons)، مدیرعامل استودیوی بازی‌سازی بانجی (Bungie) از برنامه‌های این شرکت می‌گوید.

استودیوی بازی‌سازی بانجی توسعه‌دهنده‌ی سری پرطرفدار دستینی به حساب می‌آید که در این سال‌ها توانسته جایگاه خود را در بین دیگر توسعه‌دهندگان پیدا کند. به تازگی، مدیرعامل استودیوی بانجی، پیت پرسونز، مصاحبه‌ای با وب‌سایت Metro انجام داده و در آن درمورد برنامه‌های آینده‌ی این شرکت بازی‌سازی و بازی‌های در دست ساخت صحبت کرده است.

پرسونز در مصاحبه‌ی اخیر خود گفته آرزوی همیشگی بانجی، استقلال خلاقانه‌ است. با وجود آن‌که سوال‌های زیادی درمورد مسیر پیشرفت و توسعه‌ی عنوان دستینی وجود دارد، اما پرسونز درمورد آینده‌ و بازی‌های در دست ساخت استودیو صحبت کرد. طبق گفته‌های او، برنامه‌های پیش روی آن‌ها، مثل همیشه وعده اتفاقات هیجان انگیزی را به طرفداران می‌دهند. موضوعی که از  اهمیت بالایی برخوردار بوده، این است که این نتایج نه تنها برای ادامه‌ی دنیای Destiny بلکه به دلیل مجموعه‌ی پرتلاش و بااستعدادی که برای ارائه این ایده‌های عالی تشکیل شده، از ارزش و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

مدیرعامل استودیوی بازی‌سازی بانجی به صورت مشخص از عناوین جدید این شرکت نام نبرد. او در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت Metro انجام داده می‌گوید فعلا نمی‌تواند از جزئیات پروژه‌های در دست تولید بگوید اما به طرفداران قول اتفاقات هیجان‌انگیزی را می‌دهد.

لازم به ذکر است که تاریخ رویداد Destiny 2 Trials of Osiris قرار است به زمان دیگری موکول شود. آن‌طور که پیت پرسونز می‌گوید، برخی مشکلات باعث این اتفاق شده اما به زودی کاربران می‌توانند از این تجربه‌ی هیجان‌انگیز لذت ببرند.

یکی از موفق‌ترین آثار استودیوی بانجی، Destiny 2 شمرده می‌شود که در سبک تیراندازی اول شخص در اختیار کاربران قرار گرفته است. این عنوان جذاب، برای ایکس‌باکس سری ایکس بهینه شده و با وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۶۰ روی این کنسول نسل نهمی اجرا خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا