چه زمانی معرفی بازی Bully 2 را شاهد خواهیم بود؟

یک اینسایدر مشهور پاسخ می‌دهد

معرفی بازی Bully 2

تام هندرسون که یکی از افشاگرهای مشهور صنعت گیم به شمار می‌رود، توییت‌های اخیر خود را به معرفی بازی Bully 2 اختصاص داده است.

راکستار گیمز غیر از Grand Theft Auto و Red Dead محصولات دیگری هم دارد اما نسل جدید گیمرها اطلاعات چندانی درباره‌شان ندارند. دلیل این اتفاق را باید در عدم انتشار نسخه‌های جدید آن بازی‌ها جستجو کرد. یکی از بازی‌هایی که در میان نسل جدید چندان شناخته شده نیست، Bully نام دارد که سال ۲۰۰۶ میلادی عرضه شد. عنوان مزبور در ژانر اکشن-ماجراجویی قرار گرفته و محیطش به صورت جهان‌-باز طراحی شد. شخصیت اصلی، یک پسر ۱۵ ساله به نام جیمی بوده که به مدرسه‌ای خصوصی در شهر بولورث فرستاده شده تا درس بخواند. با این حال، او علاقه‌ای به تحصیل نداشته و ترجیح می‌دهد تمرکزش را روی قلدری و تسلط بر تمامی دانش آموزان مدرسه قرار دهد.

محیط Bully تنها به مدرسه خلاصه نشده و شهر بولورث را شامل می‌شود. از آنجایی هم که داستان بازی در طول یک سال تحصیلی روایت می‌شود، شاهد تغییرات محیطی به خصوص در فصل سرما هستیم. محصول راکستار گیمز به واسطه ماموریت‌ها، داستانسرایی و پرداخت شخصیت‌هایش مورد تحسین قرار گرفت و فروش بالایی را به ثبت رساند. با در نظر گرفتن این موارد، گیمرها طی دو دهه گذشته منتظر معرفی نسخه جدید بوده‌اند. شرکت آمریکایی حتی در سال ۲۰۱۱ میلادی اعلام کرد احتمالا پس از Max Payne 3 به سراغ نسخه دوم Bully می‌رود. حتی دو سال بعد یکی از اعضای کلیدی تیم به وجود ایده‌های مختلف برای بازی مزبور اشاره کرد اما هنوز خبری از آن نشده است. البته طی سال‌های گذشته گزارش‌های غیررسمی متعددی منتشر شدند که برخی از آن‌ها ناامیدکننده بوده‌اند.

تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگرهای مشهور و قابل‌اعتماد صنعت ویدیو گیم به شمار می‌شود؛ فردی که اطلاعات زیادی را با محوریت نسخه‌های جدید کال آو دیوتی و بتلفیلد فاش کرده بود. با توجه به توییت‌های اخیر او، انتظار می‌رفت معرفی بازی Bully 2 یکی از اتفاقات غافلگیرکننده The Game Awards 2021 باشد اما بنا به دلایلی رخ نداده است. هندرسون همچنین گفت چند هفته قبل از برگزاری TGA برخی افراد موفق شده‌ بودند نسخه قابل‌بازی را مشاهده کنند. از همین رو، احتمال معرفی در آینده‌ای نزدیک وجود دارد.

معرفی بازی Bully 2
تصویری از نسخه ریمستر که در سال 2008 میلادی منتشر شد

راکستار روزهای پرمشغله‌ای را پشت سر می‌گذارد. آن‌ها چند هفته پیش Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition را در سراسر جهان عرضه کردند که از مشکلات فنی متعددی رنج می‌برد، تا جایی که صدای خریداران را درآورد. شرکت آمریکایی هم مجبور شده بخشی از منابع خود را به آماده‌سازی و انتشار آپدیت‌ها اختصاص دهد. در صورتی که شایعه‌ها و گمانه‌زنی‌ها حقیقت داشته باشند، راکستار روی Grand Theft Auto 6 و نسخه ریمستر Red Dead Redemption هم کار می‌کند. در ضمن، نسخه بهبودیافته Grand Theft Auto 5 را نباید فراموش کرد که برای کنسول‌های نسل نهمی توسعه می‌یابد.

AccNGT یکی از افشاگرهای صنعت ویدیو گیم بوده و همان کسی است که نخستین اسکرین شات Star Wars Eclipse را لو داد. او در توییت‌های اخیر خود روند توسعه Grand Theft Auto 6 را «بی نظم» توصیف کرده که به فراز و نشیب‌های متعدد اشاره دارد. AccNGT همچنین تاکید دارد بازی مزبور از لحاظ گرافیکی از پس انتظارات برمی‌آید اما احتمالا از بقیه جنبه‌ها ناامیدکننده ظاهر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا