شایعه: توسعه بازی Bully 2 به‌طور کامل لغو شد؟

به مدرسه باز نمی‌گردیم!

شایعه لغو توسعه بازی Bully 2

سال‌های بسیاری‌ست که اخبار و شایعات پیرامون توسعه بازی Bully 2 شکل گرفته‌اند، ولی متاسفیم که باید پایان احتمالی این اخبار و شایعات را با خبر لغو احتمالی پروژه بازی Bully 2 به گوش شما برسانیم.

کمپانی تیک‌تو، شرکت مادر استودیو راکستار یک پروژه ۵۳ میلیون دلاری را لغو کرده و طبق گزارشی غیر رسمی در همین راستا، گفته شده که این پروژه به احتمال قوی پروژه بازی Bully 2 بوده است. طی سال‌های اخیر شایعات، اخبار لو رفته و گزارش‌های متعددی درباره توسعه دنباله بازی Bully توسط راکستار به گوش می‌رسید و البته اگر این خبر حقیقت داشته باشد، اولین مرتبه نیست که دنباله این بازی در زمان توسعه پروژه لغو شده است. ما می‌دانیم که حداقل یک مرتبه دیگر نیز چنین پروژه‌ای در دست توسعه بوده و متاسفانه لغو شده است.

شرکت تیک‌تو طی آخرین ملاقات خود با سرمایه گذاران از دیگر پروژه‌های لغو شده صحبت کرد و در این میان استراس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیر عامل این شرکت اعلام کرد زمان، هزینه و منابع بسیاری به یک پروژه تخصیص داده می‌شود ولی در پایان به بهترین نحو به بار ننشسته و در پایان لغو می‌شود. زلنیک در این باره گفت:

زمانی که از پیشرفت با ثبات خود در ادامه راه و طی مدت زمانی طولانی سخن می‌گوییم، باید دانست که برخی از پروژه‌ها دوام نمی‌آورند و این پروژه یکی از آن‌ها بود. چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. ما زمان و منابع بسیاری را وقف این پروژه کردیم. استانداردهای ما به شدت بالا هستند و سعی داریم فرنچایزهای جاودانه و قوی توسعه دهیم و برخی اوقات اعتماد به نفس لازم برای پیش‌برد آن را نداشته و در نتیجه ما نمی‌توانیم به پیش‌برد بیشتر آن بپردازیم.

همانطور که مطالعه کردید، زلنیک هیچ نامی از بازی لغو شده نیاورد، بااین حال نیک بیکر (Nick Baker)، از فعالان معروف دنیای بازی‌های ویدیویی فکر می‌کند که پروژه لغو شده مربوط به بازی Bully 2 است. بیکر در توییتر خود اینگونه نوشت:

سال گذشته به من گفته شد که بازی Bully 2 لغو شده است. چند هفته پیش نیز من در پادکست به یک بازی لغو شده توسط راکستار اشاره کردم ولی نخواستم وارد جزئیات بشوم. آن بازی لغو شده بازی Bully 2 بود و من فکر می‌کنم سخنان آقای زلنیک نیز به همین بازی اشاره دارند.

در لحظه انتشار این خبر، هیچگونه پاسخی از طرف تیک‌تو یا راکستار دریافت نشده و به‌نظر می‌رسد هیچ پاسخ یا واکنشی نیز نشان ندهند. بااین حال منتظر اخبار بیشتر از این عنوان دوست داشتنی هستیم و باید منتظر بمانیم. نظر شما چیست؟ به‌نظر شما روزی روزگاری بازی Bully 2 را تجربه خواهیم کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا