روند ساخت کاپیتان مارول 2 چگونه پیش می‌رود؟

نگرانیی‌ها ظاهرا بی‌مورد بوده است

روند ساخت کاپیتان مارول 2

بری لارسون بازیگر و فیلمساز آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ای که اخیرا با SiriusXM انجام داده، درباره روند ساخت کاپیتان مارول 2 صحبت کرده است.

فیلم Avengers: Infinity War که در سال ۲۰۱۸ میلادی به سینماها آمد، در ثانیه‌های پایانی خود شامل اشاره‌ای به شخصیت کارول دنورز با نقش‌آفرینی بری لارسون (Brie Larson) می‌شود. بخشی از سرگذشت او و نحوه تبدیل شدنش به یک ابرقهرمان در فیلم Captain Marvel محصول سال ۲۰۱۹ مورد کندوکاو قرار گرفت تا در نهایتا در Avengers: Endgame حضور یافته و انتقامجویان را در مقابله با تانوس همراهی کند. ادامه ماجراجویی‌های کارول قرار است در قسمت دوم کاپیتان مارول به تصویر کشیده شود که برخلاف انتظار The Marvels نامگذاری شده و دو شخصیت مونیکا رمبئو با نقش‌آفرینی تیونا پریس (Teyonah Parris) و کاملا خان با نقش‌آفرینی ایمان ولانی (Iman Vellani) را در خودی جای داده است.

بری لارسون اخیرا مصاحبه‌ای با وب سایت کانال یوتیوب SiriusXM انجام داده است. او در بخشی از صحبت‌های خود به روند ساخت کاپیتان مارول 2 پرداخت و فاش کرد پروژه هم اکنون در فاز فیلمبرداری قرار دارد. لارسون تمام تلاش خود را به کار گرفته بود تا به تعهدات کاری‌اش به مارول پایبند بوده و اطلاعات مهمی را فاش نکند. با این حال، تاکید داشت برای ساخت قسمت دوم صحنه‌های فیلمبرداری بزرگی تدارک دیده شده است. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌هایش را مطالعه کنید:

نقش‌آفرینی در فیلم‌های ابرقهرمانی واقعا سورئال است. منظورم این است فیلمبرداری‌شان به دیگر محصولات شباهت ندارد. برای ساخت آن‌ها صحنه‌های بزرگی تدارک دیده شده و دست‌اندرکاران زیادی دخیل هستند. واقعا تجربه منحصربفردی است.

من طرفدار پروپاقرص دیزنی لند هستم و فیلمبرداری آثار ابرقهرمانی برای من به بازدید روزانه از پارک شخصی‌ام شباهت دارد. به هر حال، آن‌ها صحنه‌های فیلمبرداری بزرگی را می‌سازند که هیچ کسی چیزی درباره‌اش نمی‌داند یا آن‌ها را نمی‌بیند. درست است که وقتی فیلم اکران شود، می‌توانید پای تماشای آن‌ها بنشیند اما در حال حاضر تمام صحنه‌ها به من تعلق دارند.

مطمئن بودم قرار است بقیه عمرم را با نقش‌های فرعی در آثار مستقل بگذرانم. به همین دلیل، نقش‌آفرینی در آثار ابرقهرمانی فراتر از انتظاراتم است.

من هر روز [برای فیلمبرداری] بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستم. به نظرم نقش‌آفرینی در فیلم‌های ابرقهرمانی سخت نیستند. منظورم این است مقیاس بزرگی داشته و فیلمبرداری‌شان چندین ماه طول می‌کشد اما حس خوبی دارم.

پس از اینکه مشخص شد فیلم کاپیتان مارول 2 به صورت همزمان روی سه شخصیت کارول دنورز، کاملا خان و مونیکا رمبئو تمرکز دارد، نگرانی‌هایی به وجود آمد. گروهی از کاربران احتمال می‌دادند بری لارسون نتواند با این موضوع کنار بیاید؛ به هر حال، بسیاری از هنرپیشه‌ها دوست دارند تمامی نگاه‌ها فقط به آن‌ها دوخته شود. با در نظر گرفتن مصاحبه اخیر، می‌توان گفت نگرانی‌ها بی‌مورد بوده است.

حالا که فیلمبرداری آغاز شده، می‌توان امیدوار بود تصاویر پشت صحنه در آینده‌ای از نزدیک از راه برسد. در انتها، لازم به ذکر است فیلم کاپیتان مارول 2 از تاریخ ۲۰ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا