کشف ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077

دنیای زیبای نایت سیتی را دریابید، گناه دارد!

ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077

ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077 بار دیگر به ما ثابت کرد که دنیای ساخته شده توسط سی دی پراجکت رد فراتر از باگ‌ها و اشتباهات بوده و حال که این بازی پیشرفت‌های فنی بزرگی داشته، می‌توان به تماشای دنیای زیبای آن پرداخت و از جزئیات آن لذت برد.

بازی Cyberpunk 2077 مملو از اشارات به بازی‌ها و به طور کلی رسانه‌های مختلف است و برخی کاربران به تازگی پیتزایی بر بام گاراژی در بازی یافته‌اند که اشاره‌ای کاملا مستقیم به سریال بریکینگ بد (Breaking Bad) دارد. بازی Cyberpunk 2077 دنیای حال ما را با دنیایی در دوران آینده گره زده که در عین آشنا بودن، حس غربت را به ما القا می‌کند. یکی از ویژگی‌های این بازی، ایستراگ‌ها و اشارات آن به دیگر رسانه‌ها بوده و از جمله آن‌ها می‌توان اشاره به سریال بریکینگ بد و آفیس (The Office) را نام برد.

استودیو لهستانی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در حالی که شروعی مفتضحانه با بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ داشت، توانست طی ماه‌های اخیر بسیاری کاربران جدید و قدیمی را جذب کرده و از نو به اوج بازگردد. اولین بسته الحاقی این بازی در کنار انتشار انیمه Cyberpunk: Edgerunners هر دو دنیای سایبرپانک را نه تنها گسترده کردند، بلکه کاربران جدیدی را به این جامعه افزودند. ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077 بدون شک آخرین ایستراگ نبوده و باید منتظر ایستراگ‌های بیشتر در نایت سیتی باشیم.

ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077 اولین مرتبه توسط کاربری با نام AmericaLover1776 در شبکه اجتماعی ردیت به انتشار رسید و بسیاری کاربران تایید کردند که پیتزا روی گاراژ، اشاره مستقیم به سریال محبوب بریکینگ بد است. اگر سریال بریکینگ بد را تماشا کرده باشید، به خاطر دارید که شخصیت اصلی سریال یعنی والتر وایت (Walter White) در فصل سوم پس از مشاجره با همسر خود، پیتزا را به پشت بام خانه خود پرتاب کرده و پیتزا همان جا باقی می‌ماند. تا به حال ایستراگ‌های بسیاری در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ کشف شده و کاربران باور دارند که ایستراگ‌های دیگری نیز در این بازی وجود دارد.

همانطور که پیش‌تر در این مطلب نیز اشاره شد، کاربران در گذشته ایستراگ سیت کام آفیس را در این بازی کشف کرده‌اند. بسیاری از کاربران و منتقدین باور دارند که وجود این میزان ایستراگ در بازی سایبرپانک، به منظور شکل دادن دنیای آینده، با استفاده از دنیای حال ما بوده و در کنار آن کاربران می‌توانند در حین لذت بردن از بازی، با یافتن این ایستراگ‌ها لبخند بر لب داشته باشند. شهر نایت سیتی یکی از بهترین شهرها برای گشت و گذار در دنیای بازی‌های ویدیویی است. البته با چنین گفته‌ای، نباید فکر کرد که تمام سازه و اجسام بازی ایستراگ یا اشاره به دیگر فیلم و بازی‌ها هستند! در کنار تمام این‌ها، چیزهای بسیاری در بازی وجود داشته که با انجام دادن، شما سبب ایجاد تغییرات در آینده خود می‌شوید.

تیم سی دی پراجکت رد سخت در حال تلاش برای بازیابی شهرت از دسته رفته Cyberpunk 2077 است و شما اگر همین حالا به تجربه این بازی بپردازید، شاهد تغییرات بی نظیر بسیاری خواهید بود. همانطور که گفته شد، شروع این بازی بسیار اسف بار بود، ولی امروز تجربه این بازی به شدت لذت بخش و خاص شده است. حال که این بازی آهسته و پیوسته پیشرفت کرده، کاربران این فرصت را دارند تا در کنار لذت بردن از داستان بازی، از دنیای زیبا و گسترده آن خارج از بخش داستانی لذت ببرند. ما به آینده این بازی به شدت امیدوار هستیم.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. آیا شما پیش از جهانی شدن، ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077 را کشف کرده بودید؟ ما همچنین علاقه داریم درباره دیگر ایستراگ‌های کشف شده توسط شما بدانیم. تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا