تصاویر باکس آرت بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شد

به‌نظر می‌رسد طرفداران از باکس آرت Series X ناراضی هستند!

تصاویر باکس آرت بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شد امیر سلیمی ۰ ۲۶ تیر ۱۳۹۹
با‌کس آرت بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس

به تازگی تصاویر تازه‌ای منتشر شده است که به نظر می‌رسد به با‌کس آرت بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس تعلق داشته باشد؛ این تصاویر با ابراز نارضایتی طرفداران همراه بوده‌ است.

در حالی که تنها چند روز تا نمایش بزرگ مایکروسافت برای رونمایی از بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس در تاریخ ۲۳ جولای میلادی (مصادف با روز پنجشنبه ۲ مرداد) باقی مانده است، انتشار تصاویری از باکس آرت Series X باعث نارضایتی طرفداران شده است. به نظر می‌رسد طرح روی جلد بازی‌ها شامل لوگوی بزرگ «بهبود یافته برای ایکس‌باکس سری ایکس» می‌شود که اندازه و محل قرارگیری نامتعارف آن، انتقاد و نارضایتی طرفداران را به دنبال داشته است.

ر مجموع با باکس آرتی مشابه آنچه در ایکس‌باکس وان شاهدش بودیم، مواجه هستیم؛ با این تفاوت که اکنون به‌جای لوگو «Xbox One» در بالای جعبه، تنها لوگوی «Xbox» حضور دارد. در کنار لوگو بزرگ «بهبود یافته برای ایکس‌باکس سری ایکس»، از دیگر جزئیات این طرح جدید می‌توان به وجود یک اعلامیه برای بازی‌هایی که از قابلیت Smart Delivery پشتیبانی‌ می‌کنند، اشاره کرد.

به‌نظر می‌رسد، مایکروسافت با استفاده از طرحی جلد آشنا و درج ویژگی‌هایی مانند اسمارت دلیوری، به این موضوع که تا مدت‌ها به انتشار بازی‌های خود برای کنسول نسل پیشین خود ادامه خواهد داد، اشاره دارد. در راستای همین موضوع، چندی پیش رییس Xbox Game Studios در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که حداقل تا یک سال آینده هیچ بازی انحصاری‌ای برای ایکس‌باکس سری ایکس تولید نخواهد شد؛ به این معنی که تا حداقل دو سال بعد از عرضه‌ی جهانی ایکس‌باکس سری ایکس، همچنان از ایکس‌باکس وان پشتیبانی خواهد شد.

در آخر، استقبال کاربران از طرح روی جلد بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس مثبت نبوده‌ است. بسیاری معتقدند که لوگوی برزگ و نامتعارف «Optimized For Series X»، طرح هنری بازی‌ها را تحت شعاع قرار می‌دهد و باعث عدم یکپارچگی باکس‌آرت سری ایکس می‌شود.

با این حال انتظار می‌‎رود که مایکروسافت این انتقادات را شنیده باشه و تغییرات لازم را تا کریسمس پیش رو، در مورد باکس‌آرت بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس اعمال کند تا شاهد ظاهر ساده‌تری از کاور بازی‌های فیزیکی این پلتفرم باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا