1%
  • 0/10

کوین هارت در فیلم Borderlands بازی خواهد کرد

او قرار است جزو نقش‌های اصلی باشد

کوین هارت در فیلم Borderlands بازی خواهد کرد ۰ ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
Borderlands

اقتباس سینمایی مجموعه‌ی پرطرفدار گیرباکس در دست ساخت است. حال مشخص شده که کوین هارت در فیلم Borderlands یکی از نقش‌های اصلی را بازی خواهد کرد.

پس از گزارشی که ماه پیش از بازیگران فیلم بردرلندز منتشر گردید، امروز نیز مشخص شد که قرار است کوین هارت، کمدین مشهور آمریکایی، نقش Roland در اقتباس سینمایی Lionsgate از فرنچایز Borderlands را بازی کتد. این کاراکتر، یک شخصیت برجسته است که قاعدتا برای طرفداران بردرلندز نیازی به معرفی نیست. متاسفانه هنوز جزییات اصلی این فیلم هنوز منتشر نشده است اما مشخص شده که حدود چند ماه با کوین هارت برای ایفای این نقش مذاکره شده است.

صحبت از نقش شد، Eli Roth کارگردان این فیلم، گفته است با این‌که کوین هارت بیشتر برای نقش‌های کمدی خود شناخته شده است، این فیلم قرار است «روی دیگری از کوین» نشان دهد که تا به حال کسی آن را ندیده! Roth همچنین اضافه کرد که کوین هارت برای ایفای این نقش فوق العاده است.

او گفت:

من برای کار با کوین به شدت هیجان زده هستم. بردرلندز قرار است یک نقش متفاوت را به Kevin Hart بدهد و ما هم مشتاقیم که تماشاگران، رویی از کوین را ببیند که تا به حال از او در هیچ فیلمی ندیده‌اند. او قرار است یک Roland اعجاب انگیز باشد.

همچنین Nathan Kahane که مدیریت Lionsgate Motion Picture Group را بر عهده دارد، اظهار کرد که:

کوین هارت تا به حال در چند بلاک‌باستر (فیلم‌های به شدت پرفروش) حضور داشته و ما هم داریم یک فیلم بر اساس یک بازی بسیار محبوب و پرفروش می‌سازیم. ما طریقی که تیم فیلم‌سازی‌مان این داستان را اقتباس کرده است را به شدت دوست داریم و هیچ‌ تیمی بهتر نمی‌توانست این کار را انجام دهد.

در حال حاضر هیچ خبری از تاریخ عرضه‌ی فیلم Borderlands نیست. در واقع ما اصلا نمی‌دانیم که پروسه‌ی فیلم‌برداری این فیلم در چه تاریخی شروع می‌شود. تنها چیزی که می‌دانیم این است که قرار است فیلم‌برداری در بوداپست مجارستان انجام شود و همچنین می‌دانیم که Eli Roth کارگردانی این فیلم را عهده دار است. شما در این باره چه فکری می‌کنید؟ آیا شما هم از طرفداران پر و پا قرص سری بردرلندز هستید؟ کدام نسخه از این فرنچایز را بیشتر دوست دارید؟ با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments