رویداد Borderlands 3 به دلایل مشکلات فنی تاخیر خورد

نام این رویداد Takedown at the Maliwan Blacksite بود

رویداد Borderlands 3

رویداد Borderlands 3 قرار بود در آخرین روز از سال ۲۰۱۹ میلادی برای کاربران این بازی دردسترس قرار بگیرد ولی به دلیل مشکلات فنی این رویداد تاخیر خورد.

Borderlands یکی از بازی‌های معروف و محبوب در بین طرفداران سبک تیر‌اندازی است. Borderlands 3 شامل حالت‌های متنوعی است و رویداد‌های مختلفی برای آن ساخت می‌شود. همچنین اکثر شرکت‌های بازیسازی برای تعطیلات سال نو میلادی رویداد‌های ویژه‌ای برای آثار خود در نظر می‌گیرند که بازی Borderlands 3 هم از این قضیه مستثنی نیست.

«گیرباکس» برای سال نو میلادی قصد داشت تا رویدادی به نام Maliwan Blacksite برای بازی Borderlands 3 ارائه دهد ولی در شب ۳۱ دسامبر در حساب کاربری این بازی بیانیه‌ای مبنی بر تاخیر این رویداد اعلام شد. در توییتر این بازی آمده که:

به دلیل مشکلات فنی، رویداد امروز که قرار بود بازیکنان در چالش Takedown at the Maliwan Blacksite درگیر شوند، به آینده موکول شد. ما اطلاعات بیشتری را همینجا [در توییتر] با شما در میان خواهیم گذاشت. بابت صبرتان متشکریم.

رویداد Takedown at the Maliwan Blacksite پیش از این برای Borderlands 3 اضافه شده بود و در آخرین باری که این رویداد در بازی قرار داشت از مشکلات تعادل در تعداد بازیکنان رنج می‌برد؛ بر همین اساس قرار است که این سیستم دچار تغییراتی شود. با توجه به توییت منتشر شده زمان جدید برای رویداد Takedown at the Maliwan Blacksite اعلام نشده و فقط به آینده موکول شده است.

Borderlands 3 در سپتامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های ویندوز، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مک‌ او‌اس و گوگل استادیا توسط 2K Games منتشر شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا