#مهسا_امینی

هندسام جک قرار بود آنتاگونیست اصلی Borderlands 3 باشد

قصه‌ی بازگشت شرورترین آنتاگونیست بوردرلندز از زبان گیرباکس

آنتاگونیست اصلی Borderlands 3

گیرباکس امسال با انتشار Borderlands 3 آرزوی خیلی از هواداران را برآورده کرد. با این که نمرات و نقدهای بازی مثبت بودند، اما بیشتر انتقادات درباره‌ی داستان بازی و آنتاگونیست‌های دوقلوی آن یعنی تروی و تایرین بود.

با این حال اما کسی انتظار نداشت که هندسام جک پس از پایان‌بندی که در قسمت دوم دیده بودیم، در بازی Borderlands 3 باز گردد. البته این طور که به نظر می‌آید، در ابتدا قرار بوده چنین اتفاقی بیافتد. رندی ورنال، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی اجرایی استودیو می‌گوید که هندسام جک قرار بود آنتاگونیست اصلی Borderlands 3 باشد.

وقتی ساخت قسمت سوم را شروع کردیم، هندسام جک قرار بود آنتاگونیست اصلی Borderlands 3 باشد. با خودمان فکر کردیم مگر می‌شود شخصیتی شرورتر از هندسام جک هم نوشت؟ با این که بعد از مرگ جک در قسمت دوم، او را در Pre-Sequel و Tales from the Borderlands هم دیده بودیم، اما انگار می‌خواستیم که قسمت سوم هم با او همراه شود. اما دو سال پیش، یکی از هواداران ویدئویی با این عنوان در یوتیوب منتشر کرده بود: «هفت چیزی که نمی‌خواهیم در Borderlands 3 بببینیم» و شماره‌ی دوم یا سوم آن هندسام جک بود. این بار خواستیم که به حرف هواداران گوش کنیم و به هندسام جک اجازه‌ دهیم تا روحش در آرامش باشد.

با این که جک در نهایت به Borderlands 3 نرسید، اما اسم او در بازی تکرار می‌شود. در حقیقت، اولین محتوای دانلودی بازی با نام Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot به طور کامل حول محور دزدی از کازینو فضایی جک می‌چرخد. حضور جک تا همین اندازه برای قسمت سوم کافی است؛ شاید خبرهای بیشتری از او را در Borderlands 4 بشنویم.

نویسنده‌ی سرگرمی در بررسی خود از بازی Borderlands 3 می‌گوید که «بوردرلندز ۳ تقریبا یک بازی دست‌نخورده نسبت به نسخه‌های قبلی‌اش است که لزوما نمی‌توان آن را دوست نداشت، اما نمی‌توان آن را به کسی جز طرفدارهای سری هم پیشنهاد کرد». بررسی متنی و ویدیویی بازی را می‌توانید از اینجا دنبال کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا