#مهسا_امینی

تاریخ انتشار Book of Boba Fett سرانجام اعلام شد

خلاصه داستان از راه رسید

تاریخ انتشار Book of Boba Fett

شرکت والت دیزنی اخیرا پوستری را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته که تاریخ انتشار Book of Boba Fett را شامل می‌شود.

پس از اینکه سه‌گانه پیش درآمد بین سال‌های ۱۹۹۹ الی ۲۰۰۵ میلادی به سینماها آمد، لوکاس فیلم تمرکز خود را روی ساخت انیمیشن‌های سریالی بر اساس جنگ ستارگان قرار داد. این روند در حدود دو دهه ادامه داشت تا اینکه The Mandalorian در سال ۲۰۱۹ میلادی از راه رسید. این سریال نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد، بلکه عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازدید داشت. در نتیجه، سرویس استریم دیزنی پلاس با ساخت فصل دوم موافقت کرد. علی‌رغم همه‌گیری ویروس کرونا، قسمت‌های جدید فیلمبرداری شده و بین اکتبر الی دسامبر ۲۰۲۰ در دسترس قرار گرفتند. در ضمن، قسمت شانزدهم تایید کرد سریال اختصاصی بوبا فت در دست ساخت بوده و در آینده منتشر خواهد شد.

بوبا فت یک شخصیت تخیلی بوده و نخستین بار در Star Wars Holiday Special معرفی شد. او سپس در فیلم‌هایی مانند Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back حضور یافت و پس از آن هم راه خود را به سریال‌های انیمیشنی باز کرد. بوبا فت در ابتدا یک شخصیت منفی بود اما در ادامه به عنوان یک ضدقهرمان تصویر کشیده شد و حتی سرگذشت، اهداف و روحیات اخلاقی‌اش مورد کندوکاو قرار گرفت؛ اقدامی که باعث محبوبیت این شخصیت در میان طرفداران جنگ ستارگان شده است. حالا هم که سریال اختصاصی و لایواکشنش ساخته می‌شود، در انتظار بسیاری قرار دارد.

والت دیزنی اخیرا پوستی را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته که تاریخ انتشار Book of Boba Fett را فاش می‌کند. بر اساس آن، اولین قسمت در تاریخ ۸ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۹ دسامبر) قابل‌تماشا خواهد بود. پوستر نکته دیگری را در خود جای نداده و تنها شخصیت اصلی سریال را نشان می‌دهد که روی صندلی به خصوصی نشسته است. در ضمن، استودیو آمریکایی خلاصه داستان جدیدی را به اشتراک گذاشته که دو نکته مهم را در خود جای داده است. در ادامه می‌توانید خلاصه داستان و پوستر را مشاهده کنید:

سریال Book of Boba Fett بوبا فت و فنس شند را در شرایطی به تصویر می‌کشد که مشغول ماجراجویی در جهان تبهکاری هستند؛ ماجراجویی‌ای که حین بازگشتشان به سیاره تاتوئین و پس گرفتن سرزمینی رخ می‌دهد که روزگاری تحت سلطه جابا و سندیکایش بود.

با توجه به خلاصه داستان می‌توان گفت سریال Book of Boba Fett پس از Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi جریان دارد. شاهدخت لیا و لوک اسکای واکر در جریان این فیلم به محل استقرار جابا حمله می‌کنند تا هان سولو را نجات دهند اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و دستگیر می‌شوند. هر چند، در ادامه یک درگیری رخ می‌دهد که نتیجه‌اش مرگ جابا و افتادن بوبا فت به داخل حفره‌ای متعلق به یک سارلک (موجودی عظیم که در شن‌های تاتوئین زندگی می‌کند) است. در زمان اکران Return of the Jedi گمان می‌شد مزدور افسانه‌ای جان خود را از دست داده اما به مرور زمان مشخص شد او نجات یافت.

پس از سقوط امپراتوری کهکشانی و از بین رفتن نظم، شرایطی فوق‌العاده مهیا شد تا ولگردها و قانون‌شکنان بتوانند گروه‌های قدرتمندی را ایجاد کرده و به انجام اقدامات مختلف بپردازند. با توجه به خلاصه داستان جدید Book of Boba Fett ، می‌توان گفت قدرت گرفتن گروه‌های تبهکاری بیش از پیش مورد پرداخت قرار می‌گیرد.

حالا که تاریخ انتشار Book of Boba Fett مشخص شده و فاصله چندانی با آن نداریم، می‌توان با اطمینان گفت فعالیت کمپین تبلیغاتی به‌زودی آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا