1%
  • 0/10

بابی کوتیک مقصر کیفیت پایین بازی‌های کالاف دیوتی است

ادعای یک سازنده

بابی کوتیک مقصر کیفیت پایین بازی‌های کالاف دیوتی است ۱ ۱۵ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کیفیت پایین بازی های کالاف دیوتی

یکی از سازندگان سابق بازی های کالاف دیوتی مدعی است که بابی کوتیک، مدیر پیشین اکتیویژن بلیزارد مقصر اصلی کیفیت پایین عناوین این شرکت بوده است.

بابی کوتیک در دوران ریاست خود در اکتیویژن بلیزارد به عنوان یک فرد بحث‌برانگیز شناخته می‌شد و همواره حرف و حدیث‌های زیادی در خصوص او به گوش می‌رسید. با اینکه کوتیک اخیرا از این شرکت جدا شده، اما بحث و جدال‌ها تمامی نداشته و کماکان نقدهایی به عملکرد او وارد می‌‍شود.

در همین راستا، کریستینا پالک، برنامه‌نویس‌ و توسعه‌دهنده سابق سری Call of Duty در استودیو پشتیبان Demonware، به تازگی در پیامی اعلام کرده که بابی کوتیک مقصر اصلی کیفیت پایین بازی های کالاف دیوتی و حتی دیگر آثار شرکت اکتیویژن بوده است. به گفته این سازنده، اغلب کارمندها از کوتیک و سیاست‌های او رضایت نداشتند.

کریستینا پالک در این زمینه توضیح می‌دهد:

تصمیم‌های بابی کوتیک باعث کیفیت پایین بازی‌های ما بود. در ماه اول کاری من مطلع شدم که او یکی از کارمندها را به قتل تهدید کرده است. به دنبال آن، یک جلسه در این زمینه برگزار شد. هیچ‌ فردی حاضر به صحبت کردن نبود، اما من جلوی همه افراد ایستادم و خواستار اخراج او از شرکت شدم.

علاوه بر این، اندی بلفورد، مدیر ارتباطات سابق بازی Overwatch 2 نیز خاطرنشان کرده که مدیران اکتیویژن بلیزارد هیچ اهمیتی به بازخوردهای تیم سازنده و هشدارهای آن‌ها نمی‌دهند. بر اساس ادعای این بازی‌ساز، ظاهرا استودیو بلیزارد اینترتینمنت از ماه‌ها قبل به مدیرها اطلاع داده بودند که انتشار بازی اورواچ ۲ در چنین شرایطی با انتقادهای گسترده روبه‌رو خواهد شد.

طبق گفته اندی بلفورد، به نظر می‌رسد تیم سازنده خواستار اختصاص منابع بیشتر برای بهبود بازی بوده، اما تمامی درخواست‌ها از سوی مدیران اکتیویژن بلیزارد رد شدند. از طرفی، با وجود مخالفت‌ها، مسئولیت مدیریت محتوای استیم بر اعضای گروه ارتباطات محول شد که گویا این تصمیم توسط بابی کوتیک اتخاذ شده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments