سرنخ‌هایی از بازی بعدی استودیوی Bluepoint Games منتشر شد

این سرنخ به شکل یک شعر به نمایش گذاشته شد

بازی بعدی استودیوی Bluepoint Games

سر انجام استودیوی Bluepoint Games سرنخ‌هایی از بازی بعدی خود در حساب کاربری توییتر خود فاش کرد که این سرنخ به شکل یک شعر نوشته شده است.

با نزدیک شدن به پایان نسل هشتم، دیگر باید منتظر اخبار جدیدی از کنسول‌های نسل بعد به همراه بازی‌هایشان باشیم. حال Bluepoint Games برای عنوان بعدی شعری را در حساب کاربری خود منتشر کرده است. بلوپوینت گیمز، بیشتر به ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Shadow of the Colossus شناخته می‌شود که این بازی یک عنوان بازسازی شده‌ی بسیار موفقی بود.

ما می‌دانیم که استودیوی Bluepoint Games در حال کار روی دو پروژه‌ی مختلف است که یکی از آنها عنوانی بزرگی برای کنسول نسل بعد سونی خواهد بود که به احتمال زیاد در زمان عرضه‌ی کنسول منتشر خواهد شد. با توجه به شواهد موجود، این استودیو در حال احیای یک عنوان کلاسیک است ولی به نظر می‌آید که قرار نیست با یک نسخه‌ی بازسازی شده، روبرو بشویم.

در کلاسیک‌هایی که بازی می‌کنیم

خونمان، عرقمان، اشک‌هایی که شکر می‌کنند!

به خانواده و طرفدارانمان، مشتاقانه منتظر ماندید

تشویق‌های شعله‌ور – متشکریم!

امروز جشن، فردا استراحت

به زودی جانور وحشی از تمسخر‌ها آزاد می‌شود

فتنه‌هایی که از ما دوری می‌شوند

سپس به بعدی می‌رود

ما به دوباره سفر را زیبا می‌کنیم

عصری تازه‌ای متولد می‌شود

پیش از این، پستی مشابه همراه با یک تیزر، در خصوص کار روی دو پروژه منتشر شده بود.

چیزی که در خصوص پروژه‌ی بعدی این استودیوی آمریکایی می‌دانیم، این است که بازی یک عنوان بازسازی یا ریمستر نخواهد بود، بلکه خود استودیو نام «بازنگری» روی اثر بعدی خود داده است. کارگردان تکنیکالی استودیوی Bluepoint Games گفته بود بازی کلاسیک پلی‌استیشن The Legend of Dragoon شاید یک پروژه‌ی جدید شود. برای اینکه هم بازیکنان و هم اعضای استودیو علاقه‌ی زیادی به این بازی دارند.

فکر می‌کنید که این استودیو در حال حاضر کدام یک از عناوین قدیمی را بازنگری خواهد کرد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا