کارگردان Blue Beetle از تنها شرط برای ساخت قسمت دوم می‌گوید

رضایت وارنر یک شرط دارد!

کارگردان Blue Beetle از تنها شرط برای ساخت قسمت دوم می‌گوید سورنا رضایی ۳ ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ سینما
کارگردان Blue Beetle

آنجل مانوئل سوتو کارگردان Blue Beetle اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Yahoo انجام داده و در بخشی از آن تنها شرط ساخته شدن قسمت دوم را فاش کرده است.

پس از اینکه The Flash اکران شد، دی سی و وارنر تمرکز تیم بازاریابی خود را روی Blue Beetle قرار دادند. این اثر قرار بود بخشی از DC Extended Universe باشد اما حالا از آثار DC Universe به شمار می‌رود؛ فرنچایزی که تحت مدیریت جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) قرار دارد. در ضمن، بلو بیتل اولین ابرقهرمان دی سی است است که ریشه‌اش به کشورهای لاتین بازمی‌گردد. به همین دلیل، مخاطبان لاتین به شدت منتظرش بوده‌اند.

Blue Beetle حول محور یک پسر جوان به نام جیمی رِیِس می‌چرخد که بتازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده و به خانه بازگشته است. در حالی که سعی دارد مسیر زندگی‌اش را مشخص کند، با یک بیگانه حشره ماننده مواجه شده و توسط او بعنوان میزبان جدید انتخاب می‌شود. جیمی حالا به مجموعه‌ای از تکنولوژی‌ها و تجهیزات نظامی پیشرفته دسترسی دارد. در ضمن، زولو ماریدوئنا (Xolo Maridueña) بازیگر سریال رزمی Cobra Kai نقش اصلی را ایفا می‌کند.

آنجل مانوئل سوتو (Angel Manuel Soto) کارگردان Blue Beetle بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Yahoo انجام داده است. فیلمساز پورتو ریکویی در بخشی از گفتگو تنها شرط لازم برای ساخته شدن قسمت بعدی را فاش کرد:

با توجه به نحوه کار این ماشین [ماشین فیلمسازی]، فیلم اول باید به سوددهی برسد تا برای  قسمت دوم هزینه کنند. چیزی که ما دیده‌ایم، همیشه اینطور بوده است. ما عاشق داستان این فیلم هستیم، عاشق محصولمان هستیم.

در حالی که مشغول ساختش بودیم، بصورت مداوم فکر می‌کردیم سفر او [جیمی ریس] به کجا ختم می‌شود.

فیلمساز پورتو ریکویی پیش از این دو مصاحبه دیگر را هم با رسانه‌های مختلف انجام داده بود. او در یکی از مصاحبه‌ها فاش کرد Blue Beetle قسمت اول یک سه گانه است. آنجل مانوئل سوتو وارد جزئیات نشد و اطلاعاتی را از ایده‌هایش برای قسمت‌های دوم و سوم به اشتراک نگذاشت.

بلو بیتل در مقایسه با دیگر آثار ابرقهرمانی بودجه بسیار کمتری داشته و تنها با هزینه ۱۰۴ میلیون دلار ساخته شده است. برای مقایسه، می‌توان به Shazam اشاره کرد که در مقابل بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری، ۳۶۶ میلیون دلار فروخت. طبق گزارش‌ها، این فیلم حدوداً ۷۴ میلیون دلار سود خالص روانه جیب سازندگان خود کرد. با در نظر گرفتن این اعداد و ارقام، Blue Beetle نیاز دارد در حدود ۳۰۰ میلیون دلار بفروشد تا هزینه‌های تولید و بازاریابی جبران شوند.

اگرچه ساخت دومین اقتباس سینمایی بلو بیتل فعلاً در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، جیمز گان اخیراً اعلام کرده این شخصیت با نقش آفرینی زولو ماریدوئنا در آثار آینده DCU بازخواهد گشت.

4.5 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا