نخستین نقدهای فیلم بلو بیتل منتشر شدند: همان چیزی که دی دسی نیاز دارد!

اکران بزودی آغاز می‌شود

نقدهای فیلم بلو بیتل

در حالی که تنها چند روز تا اکران سراسری فاصله داریم، نخستین نقدهای فیلم بلو بیتل (Blue Beetle) در فضای مجازی منتشر شده است.

اگرچه DC Extended Universe به انتهای خود رسیده، دو فیلم متعلق به آن هنوز اکران نشده‌اند: Blue Beetle و Aquaman and the Lost Kingdom. از آنجایی که DCEU ریبوت شده و جای خود را به DC Universe داده، قسمت دوم آکوامن اهمیت چندانی نداشته و کمتر کسی منتظر آن است. با این حال، شرایط برای اولین اقتباس سینمایی بلو بیتل فرق دارد؛ زیرا این فیلم به گفته مدیران DCU بخشی از جهان داستانی جدید است.

فیلم Blue Beetle درباره نوجوانی به نام جیمی رِیِس است که از سوی یک بیگانه بعنوان میزبان انتخاب می‌شود. این بیگانه به حشرات شباهت داشته و به میزبان خود قابلیت استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای را می‌دهد. مطابق انتظار، گروهی از انسان‌های شرور بدنبال این بیگانه هستند تا از تکنولوژی‌های آن برای اهداف خود بهره ببرند. در ضمن، بلو بیتل اولین فیلم دی سی است که روی یک ابرقهرمان لاتین تمرکز دارد.

در حالی که تنها چند روز به اکران در ایالات متحده آمریکا مانده، نخستین نقدهای فیلم بلو بیتل در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) قرار گرفته است؛ نقدهای کوتاهی که عموماً نگاهی مثبت به محصول مشترک دی سی و وارنر دارند. در ادامه می‌توانید نظر برندن دیویس (Branden Davis) منتقد وب سایت Comic Book را مطالعه کنید:

بلو بیتل در اغلب موارد فیلمی فوق العاده است.

البته برخی از طنزهایش برای من بیش از حد احمقانه یا بچگانه بودند اما بارها باعث شد با صدای بلند بخندم. لباس شخصیت اصلی عالی است و فرهنگ لاتین به شکلی کم نقص به تصویر کشیده شده است. بطور کلی، اثری سرگرم کننده است.

صاحب اکانت GYCO در زمینه فیلم، سریال و کمیک بوک فعال بوده و یکی دیگر از افرادی است که پای تماشای Blue Beetle نشست. او نظرش را اینگونه بیان کرده است:

بلو بیتل به لطف زولو ماریدوئنا (Xolo Maridueña)، آنجل مانوئل سوتو (Angel Manuel Soto) و دیگر اعضای تیم بازیگری، شروعی قدرتمند روی پرده نقره‌ای دارد.

این فیلم از ابتدا تا انتها سرشار از احساس و اکشن است. بلو بیتل، قهرمانی شجاع و جسور برای نسل جدید [مخاطبان] بوده که می‌توانند آن را الگوی خود قرار دهند.

 صاحب اکانت Tasmin یک خبرنگار فیلم و سریال بوده و او هم دیدگاه مثبتی دارد:

Blue Beetle به شکل غیرمنتظره‌ای یک بلاک باستر ابرقهرمانی احساسی، خنده دار و نشاط آور بوده که هیچ فیلمی مشابهش نیست.

این فیلم سرشار از احساس بوده و آنجل مانوئل سوتو فرهنگ لاتین را عالی به تصویر کشیده است. به تماشای بلو بیتل بنشینید. پشیمان نخواهید شد.

فیلم Blue Beetle برای اکران از تاریخ ۲۷ مرداد (مصادف با ۱۸ آگوست) برنامه ریزی شده است.

4.3 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا