1%
  • 0/10

کارگردان بازی Bloodborne مخالفتی با پورت PC آن ندارد

تیم سازنده علاقه‌مند است

کارگردان بازی Bloodborne مخالفتی با پورت PC آن ندارد ۰ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کارگردان بازی Bloodborne

به گفته هیدتاکا میازاکی کارگردان بازی Bloodborne اعضای استودیو سازنده مخالفتی با انتشار عنوان مذکور روی پلتفرم رایانه‌های شخصی ندارند.

برای چند سال اخیر، طرفداران استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) بی‌وقفه خواستار انتشار یک نسخه به‌روزرسانی شده از بازی Bloodborne بودند. چه این موضوع به پورت بازی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منجر شود و چه سبب بازسازی کامل مجدد آن شود، اتفاق نظر کلی مخاطبین بدین گونه بوده که بازی نیازمند یک به‌روزرسانی قابل توجه برای تجربه در بازار کنونی بازی‌های ویدئویی است.

ممکن است با خود فکر کنید که رئیس و کارگردان استودیو فرام سافت‌ویر یعنی هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) از صحبت درباره خواسته طرفداران تا زمانی که یک معرفی بزرگ آماده‌سازی نشده باشد پرهیز کند با این حال شخص میازاکی تاکنون چندین مرتبه به احتمال انتشار نسخه به‌روزرسانی شده بازی مذکور پرداخته و درمورد آن اظهارنظر کرده است.

به تازگی نیز کارگردان بازی Bloodborne در مصاحبه جدیدش با نشریه PC Gamer اظهار داشته که ایشان مخالف انتشار این عنوان روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نبوده و در حقیقت بسیاری از اعضای این استودیو نیز تمایل به انتشار بازی روی PC دارند. “اگر بگویم خواستار چنین چیزی هستم در دردسر می‌افتم اما این چیزی نیست که مخالف آن باشم. این گفته من با تایید قطعی آن که اتفاقی در حال افتادن باشد فاصله بسیار زیادی دارد. اما تمایل برای انتشار Bloodborne روی پلتفرم‌های بیشتر قطعا وجود دارد.”

میازاکی صحبت‌های خود را این گونه ادامه داد که “مشخصا به عنوان یکی از خالقین این بازی، نظر شخصی و کاملا صادقانه من بدین شکل بوده که دوست دارم پلیرهای بیشتری از تجربه این بازی لذت ببرند. مخصوصا با توجه به این که چند سال از انتشار این بازی گذشته و به واسطه انتشار روی پلتفرم قدیمی‌تر، نام آن در حال فراموشی است. من فکر می‌کنم هر بازی که چنین شرایطی داشته باشد بسیار خوب خواهد اگر فرصتی داشته باشد تا پلیرهای بیشتری بتوانند آن را تجربه کرده و متوجه ارزش آن در گذشته بشوند. بنابراین تا جایی که به من مربوط باشد، به هیچ وجه مخالف عملی شده این ایده نیستم.”

میازاکی پیش از این در پاسخ به احتمال بازسازی بازی روی کنسول پلی استیشن 5 نیز در حالی که هیچ چیز را مورد تایید قرار نداده بود، اما بیان داشت که در دسترس بودن بسیار حائز اهمیت است. با این حال از آن زمان تاکنون هیچ گونه جزئیات رسمی مبنی بر انتشار نسخه به‌روزرسانی شده و یا بازسازی از بازی Bloodborne به گوش نرسیده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments