#مهسا_امینی

تماشا کنید: بلیزارد سری انیمیشن World Of Warcraft را معرفی کرد

گیمزکام امسال را از دست ندهید

شرکت نامدار بلیزارد (Blizzard Entertainment) اعلام کرد سری انیمیشن جدیدی بر مبنای دنیای World Of Warcraft در دست ساخت قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که می‌دانید، رویداد گیمزکام نزدیک است و علاقه‌مندان به دنیای ویدیوگیم نسبت به این ایونت هیجان زیادی دارند. مدتی پیش، جف کیلی (Geoff Keighley) مجری و روزنامه‌نگار فعال در صنعت گیم با انتشار یک توییت، زمان برگزاری رویداد دیجیتالی گیمزکام ۲۰۲۰ را اعلام کرد. بر این اساس، علاقه‌مندان قادر خواهند بود از تاریخ ۶ الی ۹ شهریور (مصادف با ۲۷ الی ۳۰ آگوست سال جاری میلادی) به صورت آنلاین به تماشای رویداد بنشینند.

در ادامه‌ی خبر برگزاری گیمزکام ۲۰۲۰، بلیزارد اینترتیمنت هم خبر قابل توجهی منتشر کرده است. طبق گزارش‌ها، قرار است به‌زودی شاهد سری انیمیشن جدیدی از World Of Warcraft باشیم و به‌نظر می‌رسد در جریان گیمزکام از این اثر رونمایی می‌شود. هنوز محتوای این سری انیمیشن فاش نشده، اما احتمالا Afterlives مقدمه‌ای بر بسته‌ی توسعه یافته‌ی Shadowlands شمرده می‌شود و بلیزارد آن را در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد.

همان‌طور که می‌دانید World of Warcraft: Battle for Azeroth به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و چندوقت دیگر هشتمین اکسپنشن وارکرفت تحت عنوان شدولندز در دسترس مخاطبین این بازی فوق‌العاده قرار می‌گیرد. در پی این اتفاق، به‌نظر می‌رسد بلیزارد برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای آمادگی بیشتر بازیکنان و علاقه‌مندان به دنیای وارکرفت دارد. همچنین، احتمالا در سری انیمیشن Afterlives تعدادی از شخصیت‌های قدیمی‌تر هم حضور دارند. با توجه به اطلاعات منتشر شده، در اکسپنشن بعدی وارکرفت شاهد چهار قلمرو اصلی Ardenweald ،Bastion ،Maldraxxus و Revendreth خواهیم بود.

در آخر لازم به ذکر است که تاریخ دقیق عرضه‌ی هشتمین اکسپنشن وارکرفت هنوز اعلام نشده اما بلیزارد می‌گوید این عنوان در پاییز امسال منتشر می‌شود. همچنین، رویداد گیمزکام امسال از تاریخ ۶ الی ۹ شهریور (مصادف با ۲۷ الی ۳۰ آگوست سال جاری میلادی) به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و رونمایی از Afterlives تنها یکی از برنامه‌های هیجان‌انگیز این ایونت است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا