1%
  • 0/10

آیا دختر اریک بروکز در ریبوت ‌Blade حضور دارد؟

مارول ما را سر کار گذاشته یا نه؟

آیا دختر اریک بروکز در ریبوت ‌Blade حضور دارد؟ ۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
Blade

به نظر می‌رسد که کارکتر Fallon Grey ممکن است در ریبوت فیلم Blade حضور داشته باشد. به چه دلیلی؟ به دلیل مخفی‌کاری‌های مارول!

 

هرروز خبر‌هایی تازه از فیلم Blade به گوش ما می‌رسد. همین ماه پیش بود که مشخص شد نویسنده‌ی Watchmen یعنی Stacy Osei-Kuffor در حال نوشتن فیلم ریبوت Blade با بازی ماهرشالا علی است. حالا هم به نظر می‌رسد تولید این فیلم با سرعت نسبتا خوبی در حال انجام است. طی گزارشی از وب‌سایت The DisInsider، تیم تولید این فیلم در حال انتخاب بازیگر برای کارکتری با نام Ruby هستند. این کارکتر یک نوجوان مصمم و متفکر است که در یک دنیای پیچیده رشد یافته.

طبق انتظاری که داریم، روبی نقش یک یک بازیگر مکمل مهم را در این فیلم بازی می‌کند. از آن‌جایی که مارول عادت‌های عجیب برای عدم اسپویل شدن فیلم‌های خود دارد، پس همجنین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که آن‌ها نام این کارکتر را برای سر کار گذاشتن ما اعلام کرده‌اند.

به همین دلیل هم احتمال می‌رود که اضافه شدن نقش Fallon Grey برای این فیلم در نظر گرفته شده است. طراحی این کارکتر تقریبا ۶ سال زمان برده است.

پس از اتفاقات کامیک Secret Wars، لوگان فایبر و تیم سیلی، می‌خواستند سری جدید کامیکی را با نام Blade The Hunter عرضه کنند. این سری قرار بود کارکتری به نام Fallon Gray را  که متوجه می‌شود دختر اریک بروکس است را به نمایش بگذارد. اما متاسفانه این سری هیچ‌وقت به ثمره ننشست و عرضه نشد.

در آن زمان، آقای سیلی ادعا کرده بود که بهتر است یک فرد رنگین‌پوست، سری کامیکی را که در مورد یک سیاه‌پوست نوجوان است را بنویسد!

جزئیات خاصی به جز بازی ماهرشالا علی از این فیلم منتشر نگردیده و صد البته در مورد پلات این فیلم هم چیزی نمی‌دانیم. آقای ماهرشالا علی پیش از این گفته که این فیلم قرار است از بقیه‌ی فیلم‌های MCU، بسیار دارک تر و تاریک‌تر باشد.

آقای ماهرشالا علی سال پیش اظهاراتی در مورد نقش خودش انحام داده بود که خواندنش خالی از لطف نیست. او گفته بود:

از زمانی که متوجه‌ی بازگشت کارکتر Blade به پرده‌ی نقره‌ای سینما‌ها شدم، می‌خواستم در نقش او بازی کنم و احساس ارتباط عمیقی را با وسلی اسنایپز ( بازیگر نقش اریک بروکز در سه‌گانه‌ی Blade) دارم. مردم هم قبلا خیلی در مورد شباهت من و وسلی اسنایپز با من شوخی می‌کردند.

فیلم Blade هنوز تاریخ انتشار مشخصی را ندارد و حقیقتا نمی‌دانیم که قرار است در چه تاریخی عرضه شود. شما هم سه فیلم نسبتا قدیمی Blade را دیده‌اید؟ کدام نسخه را بیشتر از دو نسخه‌ی دیگر پسندیدید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید و با ما ارتباط داشته باشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments