برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نام ریبوت فیلم Blade با بازی ماهرشالا علی مشخص شد

استیسی اوسی کافو از نویسندگان سریال Watchmen، فیلمنامه این اثری را به نگارش درمی‌آورد

نام ریبوت فیلم Blade با بازی ماهرشالا علی مشخص شد ۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
ریبوت فیلم Blade

اوایل امروز در جدیدترین خبر منتشر شده از ریبوت فیلم Blade مشخص شد که استیسی اوسی کافور، یکی از نویسندگان سریال Watchmen نگارش فیلمنامه این اثر مورد انتظار جهان سینمایی Marvel را بر عهده خواهد داشت. همچنین اینطور که به نظر می‌رسد، این فیلم Blade, the Vampire Slayer نام دارد.

فیلم‌های Blade II ،Blade و Blade Trinity با بازی وسلی اسنایپس در نقش اریک بروکز (بلید) و کریس کریستوفرسون در نقش آبراهام ویستلر به ترتیب در سال‌های 1998، 2002 و 2004 به روی پرده سینماها رفتند و هر سه با فروش خوبی در باکس آفیس همراه بودند، با اینحال Blade Trinity نتوانست بازخوردهای مثبتی از سوی طرفداران و منتقدان به دست آورد و آن دنباله‌ای که انتظار می‌رفت، نبود. دو سال بعد شبکه Spike TV یک سریال تلویزیونی 13 قسمتی را بر اساس این مجموعه به روی آنتن برد که استیکی فینگاز در آن ایفای نقش شخصیت بلید را بر عهده داشت.

بعد از آن تا سال‌ها خبری از Blade نبود تا اینکه در سال 2013، Marvel Studios بعد از بازیابی حقوق این مجموعه، اعلام کرد که در حال کار بر روی فیلم جدیدی از آن می‌باشد. نهایتا ریبوت فیلم Blade با بازی ماهرشالا علی، بازیگر برنده جایزه اسکار، در فوریه 2019 به عنوان بخشی از فاز پنجم جهان سینمایی Marvel معرفی شد.

اوایل امروز پس از مدت‌ها بی‌خبری، اطلاعات جدیدی از ریبوت فیلم Blade منتشر شد. طبق آخرین اخبار، استیسی اوسی کافور که پیش از این جزو نویسندگان سریال Watchmen بود، نگارش فیلمنامه این اثر را بر عهده دارد. همچنین طبق گفته وب‌سایت The Hollywood Reporter، این فیلم Blade, the Vampire Slayer نام خواهد داشت که البته این مورد هنوز به صورت رسمی از سوی Marvel Studios تائید نشده است.

فیلم Blade، تنها ریبوتی نیست که Marvel Studios بر روی آن کار می‌کند. پس از خریداری شدن Fox توسط Disney، این شرکت اکنون حقوق مجموعه‌های Fantastic Four و X-Men را نیز در دست دارد. هنوز تاریخ اکران ریبوت فیلم Blade مشخص نیست، اما از آنجایی که احتمالا این اثر مربوط به فار پنجم جهان سینمایی Marvel است، می‌توان انتظار داشت تا در سال 2023 یا 2024 به روی پرده برود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments