اسپویل: لقب بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول به فلورنس پیو خواهد رسید

تغییری غیرمنتظره در MCU

بیوه‌ی سیاه فلورنس پیو

براساس گفته‌های اخیر کیت شورتلند، کارگردان فیلم Black Widow، لقب شخصیت اصلی این فیلم یعنی بیوه‌ی سیاه در دنیای سینمایی مارول به یلنا بلووا با بازیگری فلورنس پیو اهدا خواهد شد.

سال گذشته بود که مارول بالاخره از فاز برنامه‌های خود برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول رونمایی کرد. قرار بود که این فاز در بخش آثار سینمایی با فیلم بلک ویدو شروع شود اما همه‌گیری ویروس کرونا یا همان کووید-19 باعث شد تا تمام برنامه‌های مارول و دیزنی، به مانند بسیاری دیگر از فعالان این عرصه، تغییر کند.

به عنوان مثال فیلم بلک ویدو قرار بود ابتدا در ماه می میلادی رو پرده‌های نقره‌ای سینماهای سراسر جهان برود اما به دلیلی تعطیلی سینماها و همچنین رعایت مردم در مورد عدم حضور در مکان‌های پرجمعیت و سربسته، مجبور شدند تاریخ اکران این فیلم را به اواسط پاییز سال جاری میلادی موکول کنند.

هر چند که تا به امروز اطلاعات زیادی از این فیلم ابرقهرمانی منتشر شده اما روز گذشته، کیت شورتلند طی مصاحبه‌ای از یک سورپرایز داستانی پرده‌برداری کرد. بنابر گفته‌های این کارگردان ۵۱ ساله، لقب بیوه‌ی سیاه در Marvel Cinematic Universe به یلنا بلووا داده خواهد شد؛ فلورنس پیو، بازیگر این نقش خواهد بود.

او طی مصاحبه‌ای با امپایر در رابطه با این موضوع گفت:

کوین فایگی متوجه این مسئله شده بود که مخاطبان ما به دنبال ریشه‌ی داستانی هستند پس ما تصمیم گرفتیم که در جهت مخالفی پیش برویم! ما نمی‌دانستیم که فلورنس پیو تا چه اندازه قادر به انجام کارهای بزرگی است. اسکارلت شخصیت بسیار مهربانی دارد مثل این که حاضر شد تا جایگاهش را به کس دیگری بدهد؛ بنابراین، ما داستانی دیگر را با یک شخصیت مونث متفاوت ادامه خواهیم داد.

با توجه به صحبت‌های کیت شورتلند، می‌توان اطمینان حاصل کرد که در آینده‌ی دنیای سینمایی مارول، شاهد حضور بیشتر و حتی پررنگ‌تری از یلنا بلووا با هنرنمایی فلورنس پیو خواهیم بود. بنابراین، می‌توان شروعی دوباره را برای بیوه‌ی سیاه پیش‌بینی کرد.

شورتلند در پایان صحبت‌هایش، به بخشی از شخصیت درونی ناتاشا رومانف هم اشاره کرد؛ بخشی که برای بسیاری از طرفداران MCU همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد: (این نقل قول دارای اسپویل است)

در پایان فیلم Avengers: Endgame خبری از مراسم تشییع جنازه برای ناتاشا رومانف نبود. خیلی از طرفداران بابت این موضوع ناراحت شدند اما در فیلم Black Widow سعی شده تا ثابت کنیم که چرا خود ناتاشا هیچ علاقه‌ای به مراسم تشییع جنازه نداشته است.

در کنار اسکارلت جوهانسون (در نقش بیوه‌ی سیاه) و فلورنس پیو (در نقش یلنا بلووا)، بازیگران مطرح دیگری از جمله دیوید هاربر، ویلیام هارت و او. تی. فاگبنلی در فیلم Black Widow هنرنمایی خواهند کرد. این عنوان در تاریخ ۹ جولای ۲۰۲۰ میلادی (مصادف ۱۸ تیر ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا