#مهسا_امینی

کلیپ تبلیغاتی Black Widow صحنه تعقیب و گریز را نشان می‌دهد

این ویدیو حین رویداد MTV's Movie & TV Awards پخش شد

کلیپ تبلیغاتی Black Widow صحنه تعقیب و گریز را نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی)

استودیو آمریکایی مارول حین برگزاری رویداد MTV’s Movie & TV Awards کلیپ تبلیغاتی Black Widow را به نمایش گذاشت.

پس از اینکه بلک ویدو با نقش‌آفرینی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) به Marvel Cinematic Universe پیوست، گروهی از طرفداران خواستار تولید یک فیلم اختصاصی با محوریت این شخصیت شدند. تبدیل شدن این رویا به حقیقت نزدیک به یک دهه طول کشید و وقتی هم طرفداران در یک قدمی تماشای Black Widow بودند، ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و سینماها را به تعطیلی کشاند. والت دیزنی که چاره دیگری نداشت، اکران بیست و چهارمین فیلم MCU را به مدت یک سال به تعویق انداخت. استودیو آمریکایی امیدوار بود شرایط جهان اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی بهبود یابد؛ اتفاقی که تا حدودی رخ داده است.

ناتاشا رومانوف در Avengers: Endgame خود را قربانی کرد تا هاکای بتواند سنگ روح را به دست آورده و در اختیار دیگر اعضای انتقامجویان قرار دهد. گروهی از منتقدان و مخاطبان اعتقاد داشتند اقدام بلک ویدو به هیچ وجه منطقی نبوده و تنها بار احساسی داشته است. مارول که می‌دانست پس از اکران Endgame چنین انتقادی مطرح می‌شود، از مدت‌ها قبل تصمیم گرفته بود تا گذشته رومانوف را در قالب یک فیلم اختصاصی مورد کاندوکاش قرار دهد. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، Black Widow به کارگردانی کیت شورتلند (Cate Shortland) بوده است.

مارول در جریان برگزاری MTV’s Movie & TV Awards کلیپ تبلیغاتی Black Widow را برای بینندگان پخش کرد. این ویدیو مدت کوتاهی بعد در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد تا دیگر علاقه‌مندان هم بتوانند پای تماشای آن بنشینند. این ویدیو ۷۰ ثانیه زمان داشته و به یکی از صحنه‌های تعقیب و گریز تعلق دارد. ناتاشا رومانوف و یلنا بلووا در این صحنه سوار یک بی‌ام‌و شاسی بلند شده و به سرعت از محل متواری می‌شوند. در همین حین، زنی مسلح سوار موتور شده و به تعقیبشان می‌پردازد. یلنا حین تعقیب و گریز می‌پرسد نقشه‌ای دارد یا خیر. ناتاشا هم در پاسخ می‌گوید نقشه‌اش این بود که با سرعت از محل دور شوند. یلنا که متوجه می‌شود خبری از نقشه جایگزین نیست، چیزی که در ذهنش داشته را عملی کرده و تعقیب‌کننده را متوقف می‌کند.

Black Widow نه تنها علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی مارول را با گذشته بلک ناتاشا رومانوف آشنا می‌کند، بلکه چند شخصیت را برای نخستین بار به نمایش می‌گذارد: رد گاردین، ملینا وستوكوف و یلنا بلووا. آن‌ها در کنار ناتاشا اعضای یک خانواده بودند؛ خانواده‌ای که طی اتفاقاتی از هم پاشید و اعضایش حالا و پس از سال‌ها دوری دوباره متحد شده‌اند. در حال حاضر اطلاعاتی از آینده رد گاردین و ملینا موجود نیست اما طبق گمانه‌زنی‌ها بلووا جایزیگنی برای ناتاشا بوده و به بلک ویدیو جدید تبدیل خواهد شد.

مارول که علاقه‌ای ندارد فیلم‌های فاز چهارم Marvel Cinematic Universe را بیشتر از این عقب بیاندازد، تصمیم گرفته Black Widow را به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم دیزنی پلاس بیاورد. البته مشترکان سرویس باید هزینه جداگانه‌ای را برای تماشای اثر بپردازند. اولین فیلم اختصاصی بلک ویدو از تاریخ ۱۸ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ جولای) در دسترس قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا