مدت زمان Black Widow از سوی دیزنی اعلام شد

سرنوشت اکران این فیلم همچنان در هاله‌ای ابهام است

مدت زمان Black Widow

در حالی که چهار ماه با اکران گسترده در سراسر جهان فاصله داریم، والت دیزنی مدت زمان Black Widow را اعلام کرده است.

تعدادی از شخصیت‌های محبوب دنیای سینمایی مارول از جمله آیرون من و بلک ویدو در Avengers: Endgame به پایان مسیر خود رسیدند. با رخ دادن این اتفاق، گمان می‌رفت مخاطبان دیگر با ناتاشا رومانوف ملاقات نداشته باشند اما مارول در اقدامی غیرمنتظره، ساخت فیلم Black Widow را تایید کرد. این اثر بین Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War جریان داشته و تقابل بلک ویدو با گذشته‌اش را پیش از پیوستن به انتقامجویان به تصویر می‌کشد. اولین اقتباس سینمایی ناتاشا همچنین اقدامات او در Endgame را توجیه می‌کند.

بیست و چهارمین فیلم دنیای سینمایی مارول قرار بود در مه سال گذشته‌ی میلادی به سینماها بیاید و حتی تریلر و پوسترهای تبلیغاتی آن در فضای مجازی منتشر شده بود. با این حال، شیوع ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و سالن‌های پخش را در کشورهای مختلف به تعطیلی کشاند. در پی این اتفاق، استودیوها یکی پس از دیگری برنامه‌ریزی‌های خود را تغییر داده و اکران فیلم‌های جدیدشان را عقب انداختند. Black Widow در حال حاضر برای پخش در مه سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده اما احتمال اینکه با تاخیری جدید مواجه شود وجود دارد؛ زیرا نرخ شیوع در کشورهای مختلف دوباره روندی صعودی به خود گرفته است.

به لطف اطلاعاتی که اخیرا روی شعبه‌ی بریتانیای وب سایت والت دیزنی قرار گرفت، اکنون مدت زمان Black Widow را می‌دانیم. طبق جزئیات رسمی، تماشای این فیلم ۱۳۳ دقیقه (دو ساعت و ۱۳ دقیقه) به طول می‌انجامد. استودیوها معمولا در فاصله‌ی کوتاهی به اکران مدت زمان اثر جدیدشان را فاش می‌کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان امیدوار بود دیزنی در حال حاضر به اکران گسترده در سراسر جهان امیدوار بوده و تمایلی به تغییر دوباره‌ی برنامه‌ریزی‌های خود ندارد. البته ممکن است این استودیوی آمریکایی قید اکران را زده و به سراغ گزینه‌ی آخر خود، یعنی استفاده از سرویس استریم دیزنی پلاس برود.

Black Widow، مدت زمان بیشتری نسبت به اولین‌ها فیلم‌های اختصاصی بسیاری از ابرقهرمانان از جمله Doctor Strange ،Thor ،Iron Man و Captain America: The First Avenger دارد. تماشای این آثار به ترتیب ۱۲۶، ۱۱۴، ۱۱۵ و ۱۲۴ دقیقه زمان می‌برد. البته از این مقایسه نمی‌توان طولانی بودن جدیدترین ساخته‌ی کیت شورتلند (Cate Shortland) را نتیجه‌گیری کرد؛ زیرا دنیای سینمایی مارول فیلم طولانی کم ندارد؛ برای مثال، می‌توان Avengers: Endgame را نام برد که بیش از سه ساعت زمان دارد.

محصول مشترک مارول و والت دیزنی جدا از افشای اطلاعات جدید پیرامون گذشته‌ی ناتاشا رومانوف، نسخه‌ی لایو اکشن یلنا بلووا را معرفی می‌کند که قرار است هویت بلک ویدو را در اختیار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا