برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کلیپ جدید فیلم Black Widow و فرار رد گاردین از زندان!

یک دقیقه از هنرنمایی رد گاردین

کلیپ جدید فیلم Black Widow و فرار رد گاردین از زندان! ۰ ۱۵ تیر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

اخیرا استودیو مارول یک کلیپ جدید فیلم Black Widow را منتشر کرده که در آن می‌توانید شخصیت رد گاردین (Red Guardian) را در حال فرار از زندان مشاهده کنید، در حالی که ناتاشا رومانوف (Natasha Romanoff) و یلینا بلووا (Yelena Belova) سوار بر هلی‌کوپتر قصد خارج کردن او را دارند.

در حین پخش سریال پرطرفدار Loki، تا چند روز دیگر فیلم مورد انتظار Black Widow بالاخره اکران خواهد شد تا کاربران پس از مدت یک سال عقب افتادن تاریخ انتشار، بالاخره شاهد سرگذشت ناتاشا رومانوف و خانواده عجیب و غریبی باشند که او در اتاق قرمز برای خود پیدا کرده است. به هر حال می‌دانیم که شاید دیگر هرگز رومانوف را در خط زمانی کنونی دنیای سینمایی مارول مشاهده نکنیم، در نتیجه این فیلم حکم یک وداع را با این شخصیت محبوب خواهد داشت. اما جدای از این کاراکتر، پس دیگر ابرقهرمانان این فیلم از جمله رد گاردین در دیگر فیلم‌های مارول کجا بوده‌اند؟

این فیلم در واقع قرار است تا به بسیاری از پرسش‌های ما پاسخ بدهد و یک پل ارتباطی بین دو فیلم Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War باشد. اما درباره دیگر اعضای خانواده جدید رومانوف، اولین و شاید عجیب‌ترین آن‌ها رد گاردین باشد که یک ابرانسان روس با قدرت‌هایی شبیه به استیو راجرز (Steve Rogers) خواهد بود، اما با مقدار زیادی تفاوت در نحوه استفاده و همچنین استعداد!

در کلیپ جدید فیلم Black Widow با رد گاردین بیشتر آشنا شوید

به گفته سازندگان، این کاراکتر هم در دنیای کمیک و هم در دنیای سینما از آن دسته افراد قلدر و بزرگی است که از نظر قدرت سنگ تمام گذاشته، اما هنگامی که بحث از انجام ماموریت‌ها و استفاده درست از آن باشد، به شدت شکست خواهند خورد! این روند در کلیپ جدید نیز به خوبی دیده می‌شود، جایی که او تلاش می‌کند تا با پرش و استفاده نیروهای خود از دیواره زندان بالا برود، اما در نهایت می‌بینیم که با یک شوکر به راحتی زمین می‌خورد. او یک سوپر سولجر یا به عبارتی انسان پیشرفته است که با نسخه‌ای از همان سرم‌هایی که در سریال The Falcon And The Winter Soldier دیده بودیم تغذیه شده است. اما همین صحنه زمین خوردن او را با صحنه قرار دادن چیپ سوم توسط استیو راجرز در فیلم Captain America: The Winter Soldier مقایسه کنید؛ تفاوت را می‌بینید؟ همین هدف مارول از انتشار این کلیپ است.

به هر حال دست و پا چلفتی بودن بخشی از کاراکتر رد گاردین است که به خاطر داشتن همین ویژگی هم محبوب می‌شود. اما او در صحنه جنگ Infinity War یا حداقل پایان Endgame که همه برای مبارزه در مقابل ثانوس (Thanos) جمع شده بودند کجا بود؟ این سوال را نمی‌توان با چنین کلیپ یک دقیقه‌ای پاسخ داد و باید تا سه روز بعد صبر کنیم تا این فیلم اکران شود.

فیلم Black Widow در تاریخ ۱۸ تیر (۹ جولای) در سینماها اکران شده و از شبکه استریم دیزنی پلاس در دسترس کاربران دارای اشتراک قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments