درجه سنی Black Widow مشخص شده است

همان چیزی که انتظار می‌رفت

درجه سنی Black Widow مشخص شده است سورنا رضایی ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ دیزنی پلاس
درجه سنی Black Widow

اکانت توییتری Exhibitor Relations Co دقایقی قبل درجه سنی Black Widow را فاش کرده است. این فیلم طی ماه‌های آتی از راه می‌رسد.

با طولانی شدن همه‌گیری ویروس کرونا و بسته بودن سینماها، والت دیزنی موشن پیکچرز تصمیم گرفت Mulan را به صورت همزمان به دیزنی پلاس و سالن‌های پخش فعال ببرد. استودیوی آمریکایی سپس سیاست مشابهی را در قبال Soul و Raya and the Last Dragon اتخاذ کرد؛ آثاری که می‌توانستند در باکس آفیس جهانی ارقام بسیار خوبی را به ثبت برسانند. با رخ دادن این اتفاقات، گمانه‌زنی‌ها پیرامون عدم اکران Black Widow و انتشار مستقیمش در سرویس استریم دیزنی قوت گرفت. مدیران استودیو هم هر بار رخ دادن این اتفاق را به صورت کامل رد ‌کردند.

برنامه‌ریزی اکران والت دیزنی موشن پیکچرز چندی پیش با تغییرات نسبتا گسترده‌ای روبرو شد. در نتیجه تغییرات، اکران Black Widow دو ماه عقب افتاد. علاوه بر این، گمانه‌زنی‌ها سرانجام به حقیقت پیوست: استودیوی آمریکایی تصمیم گرفته اثرش را به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم دیزنی پلاس بیاورد. علاقه‌مندان به تماشای آنلاین نه تنها باید اشتراک را داشته باشند، بلکه باید مبلغ جداگانه‌ای را بپردازند.

اکانت Exhibitor Relations Co که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت می‌کند، اخیرا درجه سنی Black Widow را فاش کرده است. با توجه به توییت، جدیدترین محصول والت دیزنی موشن پیکچرز به خاطر سکانس‌های اکشن و خشونت‌آمیز، به‌کارگیری برخی کلمات و مفاهیمی که در جریان داستان به آن‌ها پرداخته می‌شود درجه سنی PG-13 (نامناسب برای افراد زیر ۱۳ سال) را دریافت کرده است. البته غیر این هم انتظار نمی‌رفت. تاکنون تمامی فیلم‌های Marvel Cinematic Universe با همین درجه سنی روی پرده نقره‌ای سینما آمده‌اند.

پس از اینکه والت دیزنی موشن پیکچرز انتشار Black Widow را دو ماه عقب انداخت، پیش‌بینی شد این فیلم بتواند در انتهای اکران خود در باکس آفیس داخلی ۱۷۰ میلیون دلار بفروشد. پیش از این، کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند اولین اقتباس سینمایی بلک ویدو نهایتا فقط ۴۵ میلیون دلار بفروشد. آن‌ها همچنین احتمال می‌دهند این اثر در هفته افتتاحیه خود ۶۳ میلیون دلار فروش داشته باشد. چنین افزایش قابل‌توجهی را باید به پای آغاز واکسیناسیون و بازگشتن زندگی به حالت طبیعی در برخی از مناطق نوشت.

داستان Black Widow پس از Captain America: Civil War جریان دارد. ناتاشا روماوف تصمیم می‌گیرد به روسیه بازگشته و یکبار برای همیشه با گذشته خود مواجه شود؛ گذشته‌ای که به قبل از عضویتش در گروه انتقام‌جویان مربوط می‌شود. در انتها، لازم به ذکر است این فیلم از تاریخ ۱۸ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ جولای) در دسترس خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا