آیا فیلم Black Widow همزمان با اکران، در Disney Plus هم منتشر می‌شود؟

مخالفت کوین فایگی با Disney

فیلم Black Widow

گفته می‌شود که کوین فایگی، رئیس شرکت Marvel Studios در تلاش است تا از انتشار فیلم Black Widow در سرویس استریم Disney Plus همزمان با اکران در سینماها جلوگیری کند.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول سرانجام پس از مدت زمان زیادی انتظار، با شروع پخش سریال WandaVision آغاز شد. به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، جهان سینمایی Marvel در این چند وقت اخیر دچار خشکسالی بزرگی در ارائه محتوا شده بود. پس از سال ۲۰۱۹ که یک سال مهم برای Marvel بود و در آن فیلم‌های Avengers: Endgame ،Captain Marvel و Spider-Man: Far From Home اکران شدند، در سال ۲۰۲۰ شاهد هیچ فیلمی از Marvel نبودیم و تمامی آثار این شرکت در سال گذشته تاخیر خوردند. در این سال ابتدا قرار بود فیلم مستقل شخصیت بیوه سیاه یعنی Black Widow با بازی اسکارلت جوهانسون در ماه مه 2020 اکران شود، اما سپس تا نوامبر 2020 تاخیر خورد، در ادامه مدت زمان زیادی نگذشت که دوباره اکران این فیلم عقب افتاد.

در حال حاضر فیلم Black Widow برای اکران در تاریخ ۷ ماه ۲۰۲۳ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است، اما از آنجایی که هنوز هم شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان ادامه دارد و اوضاع هنوز به روال عادی قبل بازنگشته است، احتمالا این فیلم نیز مانند Mulan از طریق سرویس استریم Disney Plus در دسترس قرار بگیرد. باب چاپک، مدیر عامل شرکت Disney پیش از این تائید کرده بود که فیلم Black Widow به صورت اختصاصی در سالن‌های سینما به نمایش درمی‌آید، اما طبق گزارش جدید وب‌سایت ورایتی، Disney مایل است تا این عنوان را همزمان با اکران در سینماها، در سرویس استریم Disney Plus نیز منتشر کند. با این حال این شرکت هنوز تصمیم قطعی خود را در این رابطه اعلام نکرده است، چون که رئیس Marvel Studios یعنی کوین فایگی با این تصمیم مخالف است.

از آنجایی که او سهم بزرگی در موفقیت جهان سینمایی Marvel داشته و این فیلم‌ها با رهبری او به این جایگاه رسیده‌اند، به نظر می‌رسد که Disney برای نظر او ارزش بالایی قائل است، اما هیچ تضمینی نیست که صد در صد با نظر او موافقت شود. در صورتی که این فیلم در Disney Plus منتشر نشود، احتمالا عقب افتادن تاریخ اکران آن وجود دارد.

هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است و برای اطلاع از تصمیمات Disney باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم. فیلم Black Widow توسط کیت شورتلند کارگردانی شده است و اسکارلت جوهانسون به عنوان ناتاشا رومانوف، فلورنس پیو به عنوان یلنا بلووا، دیوید هاربر به عنوان شاتو فسکی، او. تی. فاگبنلی به عنوان ریک میسون، ویلیام هارت به عنوان تادئوس راس، ریچل وایس به عنوان ملینا و رابرت داونی جونیور در نقش تونی استارک در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه بر این‌ها شخصیت تسک‌مستر نیز در این فیلم حضور دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا