برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تاریخ اکران فیلم The Black Phone برای اوایل ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است

فیلمی از کارگردان Doctor Strange

تاریخ اکران فیلم The Black Phone برای اوایل ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
تاریخ اکران فیلم The Black Phone

تاریخ اکران فیلم The Black Phone به کارگردانی اسکات دریکسون (Scott Derrickson)، در اوایل ۲۰۲۲ خواهد بود‌ تا وحشت را در همان ابتدای سال میلادی جدید به دل بینندگان بیندازد!

فیلم The Black Phone در واقع کاری از شرکت Blumhouse است که تا به امروز بیش از دو دهه تجربه ساخت آثار سینمایی ترسناک را بر عهده داشته است. جیسون بلوم (Jason Blum) بنیان‌گذار این استودیو بزرگ، در سال ۲۰۰۰ آن را راه‌اندازی کرده و در حال حاضر بهترین سازندگان فیلم‌های ترسناک را در شرکت خود جای داده است.

سری فیلم‌هایی مانند Paranormal Activity و Halloween و Creep از بهترین آثار مثال‌زدنی این شرکت هستند. همچنین جالب است بدانید که کار این کمپانی تنها ساخت فیلم نیست و اخیرا سریال Into The Dark از شبکه استریم Hulu نیز کار استودیوهای همین شرکت بوده است.

تاریخ اکران فیلم The Black Phone

اکران فیلم The Black Phone طبق اعلام رسمی شرکت‌های Universal و همچنین Blumhouse در تاریخ ۸ بهمن سال جاری (۲۸ ژانویه ۲۰۲۲) خواهد بود.

همانطور که اشاره شد، رهبری ساخت این اثر به دست اسکات دریکسون است که در رزومه او، ساخت فیلم محبوب Doctor Strange از دنیای سینمایی مارول دیده می‌شود. با این حال جالب است بدانید که فیلم‌هایی مانند Sinister و Deliver Us From Evil نیز از کارهای برتر دریکسون شمرده می‌شوند که باعث می‌شود تا فیلم مورد انتظار The Black Phone نیز اثری فوق‌العاده ترسناک و موفق در نظر گرفته شود.

به هر حال دریکسون مدت‌هاست که در کمپانی Blumhouse و در ساخت فیلم‌های ژانر وحشت فعالیت می‌کند، در نتیجه انتخاب او به عنوان کارگردان قطعا درست بوده است. با این وجود جالب است بدانید که او معمولا فیلم‌های خود را از داستان‌های کوتاهی می‌گیرد که پتانسیل تبدیل شدن به یک فیلم در سبک فعالیت‌های ماوراطبیعه را داشته باشند. درست به مانند The Black Phone که از داستان کوتاهی به نام ارواح (Ghosts) نوشته جو هیل (Joe Hill) برگرفته شده است.

دریکسون در همکاری با رابرت کارگیل (Robert Cargill) اکثر کارهای خود را کارگردانی کرده و به نظر می‌رسد که هر دو آن‌ها برای چند پروژه دیگر در Blumhouse قراردادهایی را امضا کرده باشند. با این حساب، ممکن است در آینده شاهد ساخت فیلم‌های ترسناک بیشتری با هدایت ساخت این کارگردان معروف باشیم. همچنین در نظر داشته باشید که دریکسون همچنان از عوامل سازنده دنباله فیلم Doctor Strange با عنوان Multiverse of Maddness خواهد بود! چراکه گفته شده این فیلم، اولین اثر سینمایی در ژانر وحشت از دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

به هر حال تاریخ اکران فیلم The Black Phone در زمانی خواهد بود که کمترین احتمال تاخیر به دلیل پاندمی ویروس کرونا را خواهد داشت. با این حساب، در اوایل سال میلادی جدید، می‌توانیم سرنوشت پسری به نام فینی شاو (Finney Shaw) را دنبال کنیم که توسط یک قاتل سریالی به زیرزمینی افتاده که حتی داد زدن در آن نیز صدا را به خارج از درهای آن نمی‌رساند. اما یک تلفن از کار افتاده در همین زیرزمین برای فینی زنگ می‌خورد و او متوجه می‌شود که روح سایر افرادی که توسط این قاتل سریالی کشته شده‌اند، با او در ارتباط هستند؛ آن هم برای اینکه اجازه ندهند تا بلایی که بر سر آن‌ها آمده، برای این پسر ۱۳ ساله تکرار نشود!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments