1%
  • 0/10

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تلاش برای نجات دختران بی‌گناه در تریلر جدید The Exorcist: Believer

دنباله‌ای برای یکی از مهمترین فیلم‌های سینما

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تلاش برای نجات دختران بی‌گناه در تریلر جدید The Exorcist: Believer ۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ سینما (زیرنویس فارسی) کپی لینک

استودیو یونیورسال پیکچرز ساعاتی قبل تریلر جدید The Exorcist: Believer را در کانال یوتیوب خود قرار داد که بیش از ۲ دقیقه زمان دارد.

حین مرور سینمای وحشت با آثار متفاوتی روبرو می‌شویم که The Exorcist محصول ۱۹۷۳ میلادی بدون شک یکی از تاثیرگذارترین و مهم‌ترین‌ها است. پیش از جنگیر، تقریباً تمامی آثار ترسناک تنها درباره موجوداتی متخاصم مانند زامبی‌ها و گرگینه‌ها بودند اما محصول وارنر راه را برای دست گذاشتن روی موضوعات مذهبی باز کرد. اثر ویلیام فریدکین (William Friedkin) همچنین شامل صحنه‌های زننده متعددی شده و باورهای دینی مخاطب خود را به چالش می‌کشد. همه این‌ها دست به دست هم داده و جنگیر را به نامی فراموش نشدنی تبدیل کرده‌اند.

بلوم هاوس پروداکشنز، مورگان کریک اینترتینمنت و یونیورسال پیکچرز حدوداً ۳ سال پیش تصمیم گرفتند دنباله‌ای را برای جنگیر تولید کنند. این اثر با نام The Exorcist: Believer شناخته شده و توسط دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) جلوی دوربین رفت؛ فیلمسازی که به هیچ وجه با ژانر وحشت غریبه نبوده و آثاری مانند Halloween Kills را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، Believer قسمت اول یک سه گانه خواهد بود.

یونیورسال پیکچرز ساعاتی قبل تریلر جدید The Exorcist: Believer را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. قسمت جدید درباره دو دختر نوجوان است که بطور ناگهانی گم شده و پس از سه روز در حالی پیدا می‌شوند که روی بدنشان زخم‌های متعددی وجود دارد. بجز زخم‌ها، همه چیز عادی است تا اینکه رفتارهای ترسناک آن‌ها شروع شده و والدین متوجه می‌شوند فرزندانشان توسط یک موجود شیطانی تسخیر شده‌اند. در چنین شرایطی، از فردی کمک می‌گیرند که در دوران جوانی تجربه مشابهی داشته است.

تریلر جدید The Exorcist: Believer با نمایش کریس مک نیل آغاز می‌شود؛ شخصیتی که نقشش را مانند قسمت اول الن برستین (Ellen Burstyn) بر عهده دارد. او به ملاقات یکی از دخترهای تسخیر شده رفته و سعی می‌کند مکالمه‌ای داشته باشد. موجود شیطانی ضمن اشاره به اتفاقات قسمت اول می‌گوید ریگان (دختر کریس) مرده و در آتش جهنم می‌سوزد. ویدیو در ادامه صحنه‌های متعددی را به نمایش می‌گذارد که در یکی از مهمترین‌ها، موجود شیطانی تاکید دارد تنها یکی از دختران از این ماجرا نجات خواهد یافت.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم جنگیر: مومن در تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments