تعداد صحنه‌ های پس از تیتراژ Black Panther 2 مشخص شد

لحظات زیبایی در انتظار طرفداران است!

تعداد صحنه‌های پس از تیتراژ Black Panther 2

تنها چند هفته تا اکران فیلم Black Panther: Wakanda Forever باقی مانده است و هم اکنون این اثر برای تعدادی از منتقدان به نمایش درآمده و حالا به تازگی یکی از خبرنگاران تعداد صحنه‌ های پس از تیتراژ  Black Panther 2 را مشخص کرده است.

پس از مدت‌ها انتظار نهایتا تا چند هفته دیگر فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) که نخستین فاز از حماسه مولتی‌ورس (Multiverse Saga) نیز است، با اکران فیلم مورد انتظار Black Panther: Wakanda Forever به پایان خواهد رسید. جدا از خود فیلم که قرار است داستانی هیجان‌انگیز و پرتنش را روایت کند، خیلی از طرفداران منتظر تماشای صحنه‌های پس از تیتراژ این اثر هستند، زیرا طبق گزارش‌ها و شایعات آن‌ها قرار است شامل لحظات شگفت‌انگیزی شوند و اطلاعات مهمی درباره آینده دنیای سینمایی مارول در خود دارند.

صحنه‌های پس از تیتراژ فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول شامل برخی از مهم‌ترین لحظات این فاز می‌شدند، لحظاتی که بسیاریشان به اندازه فیلم اصلی مهم بودند. به طور مثال در صحنه پس از تیتراژ فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings شاهد ملاقات قهرمان این اثر با تعدادی از اعضای گروه انتقام‌جویان (The Avengers) بودیم. همچنین در صحنه پس از تیتراژ فیلم Thor: Love and Thunder شاهد معرفی هرکول به دنیای سینمایی مارول بودیم، در حالی که صحنه پس از تیتراژ فیلم Spider-Man: No Way Home فقط شخصیت ونوم را به ما نشان می‌داد.

در حاضر فیلم Black Panther: Wakanda Forever مسیر خود را در دنیای سینمایی مارول طی کرده است و روندی را که در بخش‌های بهتر از یک دهه دیده شده است، پشت سر گذاشته است.

تعداد صحنه‌ های پس از تیتراژ Black Panther 2 تائيد شد

به گفته فیکو کانجیانو (Fico Cangiano) از رسانه CineXpress، منتقدانی که موفق به تماشای جدیدترین اثر استودیو مارول (Marvel Studios) شده‌اند، تعداد صحنه‌های پس از تیتراژ Black Panther 2 را مشخص کرده‌اند. او گفته که این اثر نهایی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول تنها شامل یک صحنه پس از تیتراژ می‌شود که واقعا تکان‌دهنده است. او در این رابطه گفت:

پلنگ سیاه فوق‌العاده است! کوگلر دنباله‌ای روح‌انگیز و شگفت‌انگیز را ارائه می‌کند که هم عاطفی است و هم به طور موثر مضامین مرتبط با جهان را کاوش می‌کند. ادای احترامی زیبا به میراث بوزمن. لتیشیا و تنوچ عالی هستند و صحنه پس از تیتراژ فیلم واقعا تکان‌دهنده است.

این تعداد صحنه پس از تیتراژ برای طرفداران مارول کمی تعجب‌برانگیز است، زیرا پنج فیلم اخیر دنیای سینمایی مارول هر کدام دارای دو صحنه پس از تیتراژ بودند.

اورلاندو مالدونادو (Orlando Maldonado) از وب‌سایت معروف راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) اشاره کرد که صحنه پس از تیتراژ فیلم Black Panther: Wakanda Forever فوق‌العاده شیرین است. او در این رابطه گفت:

Wakanda Forever تنها یک صحنه پس از تیتراژ دارد، فقط همین، اما فوق‌العاده شیرین است.

البته یک احتمالی که وجود دارد این است که تعداد صحنه‌های پس از تیتراژ Black Panther 2 بیشتر است، اما مارول تصمیم گرفته است تا در نمایش اولیه فیلم به جهت لو نرفتن آن‌ها و داستان، تمام صحنه‌های پس از تیتراژ را پخش نکرده باشد، بنابراین همه طرفداران باید تا روز اکران فیلم منتظر بمانند تا آن موقع چیزی از آن لو نخواهد رفت.

در فاز اول دنیای سینمایی مارول، پنج فیلم از شش فیلم آن فاز دارای یک صحنه پس از تیتراژ بودند، در حالی که فیلم The Avengers شامل دو صحنه پس از تیتراژ می‌شد. فاز دوم دنیای سینمایی مارول به طور مساوی به دو بخش تقسیم شد و یک بخش از آن که شامل سه فیلم یک صحنه پس از تیتراژ داشتند، در حالی که سه فیلم بخش دیگر شامل دو صحنه پس از تیتراژ می‌شدند.

بیشتر فیلم‌های فاز سوم دنیای سینمایی مارول با دو صحنه پس از تیتراژ به پایان می‌رسیدند که البته چند استثنا در آن وجود داشت. فیلم Guardians of the Galaxy در این فاز توانست با پنج صحنه پس از تیتراژ رکورد بیشترین صحنه‌های پس از تیتراژ دنیای سینمایی مارول را به نام خود ثبت کند. همچنین فیلم Avengers: Infinity War تنها یک صحنه پس از تیتراژ داشت، در حالی فیلم Avengers: Endgame هیچ گونه صفحه پس از تیتراژی نداشت. این اثر تنها فیلم دنیای سینمایی مارول است که هیچ صحنه پس از تیتراژی ندارد. همچنین تا به اینجا در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول فیلم Black Widow تنها اثری است که فقط یک صحنه پس از تیتراژ دارد و پنج قیلم دیگر این فاز دو صحنه پس از تیتراژ دارند.

آیا تعداد صحنه‌های پس از تیتراژ Black Panther 2 بیشتر خواهد بود؟

استودیو مارول همیشه استانداردهایی را برای افشاگری‌های هیجان‌انگیزی در صحنه‌های پس از تیتراژ فیلم‌هایش تعیین کرده است، اگرچه Black Panther 2 مطمئنا با داشتن یکی از آن‌ها که تاکنون فاش شده است، مسیر جالبی را طی می‌کند.

با در نظر گرفتن احساساتی که منتقدان توصیف کرده‌اند، می‌توان گقت که شاید این صحنه پس از تیتراژ یک ادای احترام دیگر به چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) فقید باشد یا اینکه ممکن است به لحظه‌ای دل‌انگیز در جای دیگری از واکاندا بپردازد. شایعات همچنین به معرفی پسر تی‌چالا (T’Challa) در این داستان اشاره کرده‌اند که احتمالا می‌تواند همان اتفاقی باشد که منتقدان از آن تعریف کرده‌اند.

با اینحال احتمال کمی وجود دارد که مارول همه چیز را برای منتقدان به نمایش نگذاشته باشد و تصمیم بگیرد افشاگری بزرگتری را برای تماشا توسط تمامی طرفداران پس از اکران فیلم ذخیره کند، کاری که در گذشته در فیلم The Avengers انجام شده بود.

مخصوصا با فیلم Black Panther: Wakanda Forever که پایان‌دهنده فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است، ممکن است مارول تصمیم گرفته باشد تا این مسیر را طی کند تا زمانی که این لحظه در اینترنت توسط هواداران به اشترک گذاشته شود، سر و صدای بیشتری به پا کند. اینکه آیا این صحنه پس از تیتراژ چیزی شبیه به معرفی شخصیت دکتر دووم (Doctor Doom) است یا یک رویداد مهم دیگر یک راز است، اما این موردی است که قطعا بسیاری از طرفداران مشتاق هستند تا پاسخ آن را پیدا کنند.

در حال حاضر عموم مردم منتظرند تا بفهمند این صحنه پس از تیتراژ جذاب دقیقا چه چیزی در خود دارد و آیا صحنه‌های پس از تیتراژ بیشتری در این فیلم وجود دارند یا خیر. فیلم Black Panther: Wakanda Forever در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا