ویدیو پشت صحنه پلنگ سیاه 2 با محوریت یک تعقیب و گریز خیابانی منتشر شد

سکوت والت دیزنی همچنان ادامه دارد

ویدیو پشت صحنه پلنگ سیاه 2

اکانت توییتری The Marvel Network به تازگی ویدیو پشت صحنه پلنگ سیاه 2 را منتشر کرد که کمتر از یک دقیقه زمان دارد.

پس از اینکه اولین اقتباس سینمایی پلنگ سیاه در سال ۲۰۱۸ میلادی به سینماها آمد و در کنار بازخوردهای مثبت، بیش از ۱ میلیارد و ۳۴۰ میلیون دلار فروخت، مارول و والت دیزنی تصمیم گرفتند قسمت دومش را ساخته و روی پرده نقره‌ای ببرند. در شرایطی که پروژه روال عادی خود را طی می‌کرد، چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) بازیگر نقش اصلی در اثر ابتلا به سرطان روده جان خود را از دست داد. او طی سال‌های گذشته درگیر بیماری بود اما بنا به دلایلی تصمیم گرفته بود آن را از همه پنهان کند. حتی دست‌اندرکاران قسمت اول و کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول اطلاعی از بیماری نداشتند.

در پی فوت چادویک بوزمن، یک سوال بسیار مهمی در ذهن طرفداران شکل گرفت: چه اتفاقی برای دومین اقتباس سینمایی پلنگ سیاه رخ می‌دهد؟ عوامل دنیای سینمایی مارول تاکید کردند بازیگر پروتاگونیست تغییر نکرده و قرار نیست او را به واسطه جلوه‌های ویژه و ویدیوهای قدیمی بازگردانند. آن‌ها همچنین تاکید کردند داستان Black Panther: Wakanda Forever تمرکز بیشتری روی شخصیت شوری با نقش‌آفرینی لتیشیا رایت (Letitia Wright) خواهد داشت. در صورتی که به یاد نمی‌آورید، باید بگوییم او خواهر تی چالا بوده و مهارت و اطلاعات زیادی در حوزه فناری دارد. بسیاری از امکانات و تجهیزات موجود در واکاندا نتیجه آزمایش‌ها و تلاش‌های او هستند.

The Marvel Network یک اکانت توییتری بوده و همان‌طور که از نامش پیدا است، روی آثار مارول تمرکز دارد. این اکانت اخیرا ویدیو پشت صحنه پلنگ سیاه 2 را منتشر کرد که یک تعقیب و گریز خیابانی را نشان می‌دهد. ویدیو مزبور تنها ۱۵ ثانیه زمان داشته و در آن می‌توان یک خودرو عضلانی قرمز رنگ و یک موتور را دید که در کنار هم در حال حرکت هستند. در ضمن، صاحب اکانت مدعی شده نیروهای دورا میلاجه خودرو و موتور را می‌رانند. دورا میلاجه تماما از زنان تشکیل شده و می‌توان آن را نیروی ویژه کشور واکاندا توصیف کرد که مهارت بسیار بالایی در مبارزات داشته و از تجهیزات متعددی بهره می‌برد.

اگر Black Panther را تماشا کرده باشید و حافظه‌تان یاری کند، فیلم مزبور شامل یک صحنه تعقیب و گریز می‌شود که در خیابان‌های بوسان واقع در کره جنوبی جریان دارد. صحنه مزبور بسیار عالی طراحی و اجرا شده و به راحتی می‌تواند هیجان را به مخاطب انتقال دهد. اینطور که به نظر می‌رسد، رایان کوگلر (Ryan Coogler) قصد دارد صحنه مشابهی را در فیلم جدید خود قرار دهد.

والت دیزنی سیاست‌های قدیمی و سختگیرانه خود را در قبال فیلم Black Panther: Wakanda Forever حفظ کرده و اطلاعاتی را به اشتراک نگذاشته است. با این حال، منابع غیررسمی جزئیات مهمی را افشا کرده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، شوری و متحدانش باید در جریان فیلم مقابل نیمور و دیگر ساکنان شهر آتلانیس قرار بگیرند. اهالی آتلانتیس ظاهرا دنبال تسلط بر منابع ویبرانیوم هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا