#مهسا_امینی

تولید Black Panther: Wakanda Forever در چه فازی قرار دارد؟

کوین فایگی پاسخ می‌دهد

فیلمبرداری Black Panther: Wakanda Forever

کوین فایگی مدیر استودیو مارول در مصاحبه جدید خود با وب سایت Variety فاش کرد فیلمبرداری Black Panther: Wakanda Forever شروع شده است.

اگرچه بلک پنتر به محبوبیت کاپیتان آمریکا یا آیرون من نیست، اولین فیلم اختصاصی او موفق شد به فروشی ۱ میلیارد و ۳۴۸ میلیون دلاری دست یابد. فروش بالا در کنار دریافت بازخوردهای بسیار مثبت، مارول را متقاعد کرد ساخت قسمت دوم را تایید کرده و در دستور کار خود قرار دهد. در حالی که طرفداران خود را آماده کرده بودند تا اخبار جدید با محوریت قسمت دوم Black Panther از راه برسد، خبری شوکه‌کننده اعلام شد: چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) جان خود را در ۴۳ سالگی و در اثر ابتلا به سرطان روده بزرگ از دست داده است. از آن‌جایی که بوزمن نقش اصلی را ایفا می‌کرد، آینده قسمت دوم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

پس از فوت چادویک بوزمن، مارول به طرفداران خود اطمینان کامل داد دومین اقتباس سینمایی بلک پنتر ساخته می‌شود اما جزئیات دیگری را به اشتراک نگذاشت تا سوال‌ها بدون پاسخ بماند. در چنین شرایطی، گزینه‌های مختلفی از سوی کارشناسان و طرفدران مطرح شد که یکی از آن‌ها انتخاب بازیگری جدید برای نقش تی‌چالا بود. اگرچه چنین امکانی وجود داشت، کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول و تیمش تصمیم گرفتند به احترام بوزمن، تی‌چالا را کنار گذاشته و تمرکز خود را موارد دیگری قرار دهند.

مارول اخیرا رویدادی را به مناسبت آغاز اکران بین‌المللی Black Widow برگزار کرد. خبرنگار Variety از چنین فرصتی نهایت بهره را برد و در جریان رویداد، گفتگویی را با کوین فایگی انجام داد. تهیه‌کننده آمریکایی در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرد فیلمبرداری Black Panther: Wakanda Forever آغاز شده است:

ساخت فیلم بدون چادویک بوزمن ناراحت‌کننده است. با این حال، دست‌اندرکاران و بازیگران هیجان‌زده هستند تا جهان واکاندا را بار دیگر برای مخاطبان و طرفداران به تصویر بکشند. قصد داریم فیلم را به گونه‌ای بسازیم که بوزمن به آن افتخار کند.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، اتفاقات Black Panther: Wakanda Forever حول یک شخصیت نمی‌چرخد، بلکه به کشور تخیلی واکاندا می‌پردازد. این کشور در منطقه آفریقای سیاه واقع شده و منبع بزرگی از فلز نادر و بسیار باارزش ویبرانیوم را در خود جای داده است. واکاندا همچنین از فرقه‌های متعددی تشکیل شده که هر کدام آداب و رسوم مختلفی دارد.

طبق گزارشی‌های غیررسمی، مارول قصد دارد در Black Panther: Wakanda Forever از یک شخصیت جدید به نام نیمور رونمایی کند که تا به این لحظه حضوری در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول نداشته اما نخستین بار در Iron Man 2 به او اشاره شد. دومین اشاره هم در Avengers: Endgame رخ داد. در ضمن، منابع غیررسمی مدعی شده‌اند تنک هوئرتا (Tenoch Huerta) بازیگر سریال Narcos: Mexico به عنوان نیمور جلوی دوربین حاضر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا